Aktualności

21.07.2019

Bezpieczne i eleganckie kaski na targach rowerowych w Kielcach

Swoją ofertę przedstawi firma NEXELO

Bezpieczne i eleganckie kaski na targach rowerowych w Kielcach

Produkty marki Nexelo to przede wszystkim swoboda użytkowania uzyskana dzięki solidarności technologicznej z innymi topowymi markami. Budowanie szerokiej palety produktowej firmy oparte zostało w dużej części o najciekawsze rozwiązania technologiczne, co zwiększa atrakcyjność oferty.

Podczas wrześniowych targów KIELCE BIKE-EXPO na stoisku firmy będzie można zobaczyć nowe kaski rowerowe. Są one dedykowane osobom, dla których liczy się bezpieczeństwo, komfort oraz styl. Więcej informacjiwww.nexelo.eu

Wszystkie kaski rowerowe dostępne w sklepie odznaczają się wysoką jakością i spełniają najwyższe standardy użytkowe. Oferta obejmuje kaski dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. Kaski są wytwarzane  z zastosowaniem najnowszych technologii i rozwiązań, co daje gwarancję długiego i wygodnego użytkowania. Eleganckie kaski damskie wyróżniają się nowoczesną stylistyką oraz  interesującą kolorystyką. Szeroka rozpiętość pod względem rozmiarów sprawia, że każdy kupujący znajdzie idealne wyposażenie dla siebie. Produkty oferowane przez Nexelo łączą w sobie wysoką estetykę, solidne wykonanie i stanowią gwarancję bezpiecznej i wygodnej jazdy.

Zapraszamy na X Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO już od 19 – 21 września.

(MB) 


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

19-21 II 2020
24-26 II 2020
26-27 II 2020
26-27 II 2020
4-5 III 2020
13-15 III 2020