Aktualności

16.04.2018

Blogowy zawrót głowy w Targach Kielce

Targi Dom, Ogród i Ty, Agrotravel, Eco-Style, Rękodzieło – tak wiele imprez w tym samym czasie. Jak się w tym połapać? Targi Kielce na wiosnę łączą siły z kieleckimi blogerkami, które w humorystyczny sposób i z lekkim dystansem pomogą Wam odnaleźć się w napiętym programie kwietniowych imprez

Blogerki będą opowiadać o swoich wrażeniach
Blogerki będą opowiadać o swoich wrażeniach

Już 20 kwietnia w Targach Kielce rozpoczyna się wiosenny maraton wydarzeń. W tegorocznym polowaniu na  wiosenne, targowe nowości pomagać będą wyjątkowe kobiety, które łączy  ciekawość świata,  kreatywność i  spora dawka poczucia humoru. Panie znane są kielczanom ze świata portali społecznościowych i stron internetowych.

Pierwszą z nich jest Katarzyna Jaskóła prowadząca blog Babskie Wnętrze.  Znajdziemy na nim ciekawe pomysły na wystrój mieszkania. Blogerka przedstawia także niebanalne sposoby na wykonanie przedmiotów codziennego użytku bez pomocy profesjonalistów. Ta mistrzyni  aranżacji wnętrz i entuzjastka DYI z pewnością podpowie Wam ciekawe rozwiązania. Opis kwietniowych targów widzianych jej okiem będziecie mogli  śledzić na jej blogu. Ciekawe, czy Kasia znajdzie coś ciekawego na targach Dom i Rękodzieło… 

Kolejną Panią jest Martyna Wawrzeńczuk, autorka bloga Zdrowa Logika. Specjalistka zdrowego odżywiania,  której przepyszne i zdrowe przepisy na codzienne i niecodzienne dania podglądać możecie  na Instagramie.  Martyna z pewnością odwiedzi stoiska wystawy Eco-Style oraz Health &Beauty

Jeśli  lubicie zbierać wyjątkowe przedmioty, ale także chwile, zachęcamy do poznania Żanety Lurzyńskiej. Kolekcjonerka, jej autorski blog o tematyce life stylowej, pozwala zobaczyć codzienność w innej perspektywie. Znajdziecie  na nim  m.in. kulinarne eksperymenty, modowe marzenia, szczyptę kultury, ale i  garść rozważań o macierzyństwie.  Żaneta z pewnością odnajdzie na naszych targach piękne, niepowtarzalne przedmioty, które warte będą zapamiętania.

Katarzyna Kozieł to z kolei blogerka lifestylowa, która prowadzi stronę mojakasienkowatosc.blogspot.com. Wśród jej wpisów znaleźć można zarówno refleksję na bieżące tematy, jak i recenzję książek czy programów telewizyjnych. Kasia będzie szukać ciekawych atrakcji i newsów, które następnie opisze z lekkim uśmiechem i nutą ironii.

W wiosnę wkraczamy zwykle z dużą dawką energii i optymizmu, stąd na kwietniowych targach nie może zabraknąć Optymisstki czyli Kingi Półchłopek. To mama dwójki malutkich dziewczynek, której blog parentingowy z nutką lifestyle zdobył już serca oddanych fanów. Kinga z pewnością nie ominie targów Rękodzieło, Dom czy Ogród i Ty.

Kolejne panie to Joanna Janaszek z bloga Antoonovka oraz Magdalena Szczukiewicz  prowadząca portal MyMamy.pl. Joanna to propagatorka rodzicielstwa bliskości, chustonoszenia, a jej blog  o codzienności rodzica okraszony jest sporym humorem i dobrymi zdjęciami. Z kolei Magdalena Szczukiewicz poprzez swój portal pomaga skontaktować się z innymi rodzicami w okolicy, jednocześnie zamieszczając garść praktycznych porad. Ich wpisy pozwolą Wam zorientować się m.in. w najnowszych trendach dotyczących dziecięcych ubranek, pościeli, zabawek, a tych z pewnością nie zabraknie targach Rękodzieło. Co ciekawe, właśnie w programie tej imprezy znalazły się niespodzianki dla najmłodszych – między innymi warsztaty szycia na maszynie czy wykonywania lalek – motanek.

Propozycje wystawców targów Agrotravel & Active na pewno zaciekawią Patrycję Majcher, która prowadzi bloga Live4live.  Nie ominie ją żadne ciekawe miejsce czy wydarzenie odbywające się w naszym mieście. Patrycja bywa wszędzie tam, gdzie dużo i ciekawie się dzieje, nie zabraknie jej również podczas najbliższych imprez targowych.

Maraton wydarzeń rozpoczyna się już 20 kwietnia. Na zwiedzających czekamy od godziny 10:00 aż do 18:00 (od piątku do niedzieli). Bilety można kupić w dniu wydarzenia, a ich cena to 15 zł.

(MBr)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

15-16 XI 2019
23-24 XI 2019
23-24 XI 2019
29-30 XI 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019
19-21 II 2020
21-23 II 2020