Aktualności

19.03.2019

Domino z produktami marki Graco podczas targów Autostrada-Polska

Kieleckie targi związane z infrastrukturą to miejsce prezentacji wielu nowoczesnych rozwiązań i produktów. W tym roku, Domino, oficjalny dystrybutor Graco w Polsce zaprezentuje, m.in. malowarki i frezarki. Targi budownictwa drogowego odbędą się od 14 do 16 maja w Targach Kielce.

Podczas wystaw poświęconych infrastrukturze drogowej w Targach Kielce, Domino, oficjalny dystrybutor urządzeń Graco zaprezentuje, m.in. malowarki do oznakowania cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego, a także frezarki.
Podczas wystaw poświęconych infrastrukturze drogowej w Targach Kielce, Domino, oficjalny
dystrybutor urządzeń Graco zaprezentuje, m.in. malowarki do oznakowania
cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego, a także frezarki.

Pięć jednocześnie odbywających się wystaw to wydarzenie, które kompleksowo ujmuje wszystko, co związane z infrastrukturą drogowąAutostrada–Polska, Traffic-Expo – TILL, Rotra, Salon Europarking i debiutująca Wystawa Sprzętu Do Utrzymania Dróg Muneq Expo.  To wyjątkowa okazja do zaprezentowania nowych produktów i technologii oraz wskazania kierunków rozwoju branż związanych z budownictwem drogowym w Europie Środkowo – Wschodniej.

Firma Domino od kilkunastu lat jest jednym z największych autoryzowanych dystrybutorów marki Graco w Polsce. Domino postawiło na amerykańską markę ze względu na jej renomę, niezawodność i zaawansowany technologicznie sprzęt.

Podczas wystaw z cyklu „święta drogownictwa” w Targach Kielce firma zaprezentuje, m.in. malowarki do oznakowania cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego, a także frezarki.

Pośród cienkowarstwowych i grubowarstwowych malowarek będą systemy i hydrauliczne samojezdne urządzenia do malowania pasów. Podczas targów zostaną zaprezentowane m.in, urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno przy niewielkich inwestycjach, takich jak parkingi, czy boiska sportowe, jak i tych, które wymagają sprzętu „do zadań specjalnych”, jak znakowanie lotnisk, wielkopłaszczyznowych parkingów czy znakowania dróg krajowych i autostrad. Wśród malowarek grubowarstwowych można wyróżnić modele, które łączą w sobie właściwości precyzyjnego i szybkiego znakowania nawierzchni: samojezdne, prowadzone ręcznie, z dodatkową funkcją topienia i aplikowania materiałów termoplastycznych.

Jednak, aby móc namalować na drodze lub innym podłożu odpowiednie oznakowania i pasy, najpierw musimy usunąć stare pozostałości linii poziomych. Niezawodne w tym zadaniu są frezarki Graco. Zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają na sprawną pracę nawet na najbardziej wymagającym podłożu. Prócz usuwania, frezarki zapewnią nam możliwość wycinania sekcji nawierzchni.

(PŚ)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
12 X 2019
26-27 X 2019
7 XI 2019
23-24 XI 2019
29-30 XI 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019