Aktualności

26.06.2018

Fashion for Kids – w Kielcach lato rozpoczniemy w międzynarodowym stylu!

Kieleckie targi branży tekstylnej dla dzieci już 28-29 czerwca. Wśród wystawców będzie wielu zagranicznych gości.

 Pierwsza edycja Fashion for Kids to pewne wejście Targów Kielce w świat mody dziecięcej. Wydarzenie daje wystawcom możliwość wylansowania nowych kolekcji, a zwiedzającym okazję do podejrzenia najnowszych trendów na nadchodzący sezon.
Pierwsza edycja Fashion for Kids to pewne wejście Targów Kielce w świat mody
dziecięcej. Wydarzenie daje wystawcom możliwość wylansowania nowych kolekcji, a
zwiedzającym okazję do podejrzenia najnowszych trendów na nadchodzący sezon.

Podczas premierowej edycji targów mody dziecięcej, organizowanych w formule B2B, szykuje się międzynarodowe grono. Swój udział w Fashion for Kids 2018 zadeklarowały firmy z kilku krajów Europy i Turcji. Obok polskich wystawców pojawią się popularne marki, m.in. z Włoch, Hiszpanii, Danii, Francji czy Wielkiej Brytanii.

Kimpeks Tekstil z Turcji

Do Targów Kielce z tureckiego miasta Denizili przyjedzie Kimpeks Tekstil. Marka założona w 1969 roku początkowo była jedynie małą pracownią. Dziś metka Kimpeks Tekstil jest rozpoznawalna na całym świecie. Kimpeks zajmuję się, między innymi produkcją ręczników i szlafroków niemowlęcych i dziecięcych, kocyków, śliniaków oraz poncz. Cała produkcja odbywa się z utrzymaniem najwyższych standardów jakości i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Włoskie obuwie

Kolejnym zagranicznym wystawcą jest Geox. Marka posiada ponad 1200 własnych butików, a w ponad 10 000 niezależnych sklepach multibrandowych na całym świecie prezentuje produkty będące odwzorowaniem kluczowych wątków marki. Geox słynie z projektowania oraz produkcji obuwia dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Włoska marka zyskała sławę dzięki stworzeniu perforowanej podeszwy, czyli tzw. obuwia, które „oddycha”.

Duńska moda dziecięca 

Podczas Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych Skandynawie reprezentować będzie Småfolk. Pomysł na stworzenie marki narodził się w 2004 roku, a już niespełna rok później pierwsza kolekcja ubrań z logo jabłka ujrzała światło dzienne. Uczestnicy kieleckich targów będą mieć okazję przyjrzeć się z bliska projektom Småfolk, które wyróżnia precyzja wykonania z użyciem wysokiej jakości organicznej bawełny. Småfolk to przede wszystkim zabawne nadruki z wizerunkami zwierząt czy grafikami pojazdów. Wyłącznym dystrybutorem Småfolk na Polskę jest Smykoland.

Hiszpańskie brandy

Z Hiszpanii zaprezentuje się barcelońska, prestiżowa marka Boboli. Za jej ogromną popularnością przemawiają liczby: obecne posiada swoje punkty sprzedaży w prawie 60 krajach, ma ponad 1700 klientów franczyzowych i ponad 150 ekskluzywnych butików. Ubranka dziecięce Boboli są stylowe i niepowtarzalne, a przy tym wykonane z wysokiej jakości tkanin i dzianin, które są całkowicie bezpieczne dla skóry dziecka.

Obok Boboli będzie także marka z Walencji, czyli Sulfy. Produkty tej hiszpańskiej marki obejmują, m.in. body, sukienki, spódnice, piżamki, koszule, płaszcze, legginsy. Sulfy to rodzinna firma z dużym doświadczeniem w świecie mody. Marka stawia na rewolucyjne projekty z zachowaniem komfortu noszenia.

Międzynarodowy, modowy początek lata

Z zagranicznych wystawców pojawią się także: Inca Hair oraz Mayroal z Hiszpanii, Minoti z Wielkiej Brytanii czy Zhang Erbo z Francji. Najnowsze kolekcje zgłoszone w pokazach, zostaną zaprezentowane na wybiegu w Targach Kielce w ostatni weekend czerwca podczas Fashion for Kids 2018.

(PŚ)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
12 X 2019
26-27 X 2019
7 XI 2019
23-24 XI 2019
29-30 XI 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019
30 XI - 1 XII 2019