Aktualności

21.02.2019

Instytut Matki i Dziecka - Kids' Time 2019

Instytut Matki i Dziecka jest jednym z pierwszych szpitali i ośrodków naukowych w powojennej historii Polski, dedykowanych szczególnym potrzebom kobiet i dzieci. Jego stoisko podczas targów Kids' Time 2019 znajduje się w hali H-18.

Stoisku Instytutu Matki i Dziecka znajduje się w hali "H" Targów Kielce.
Stoisku Instytutu Matki i Dziecka znajduje się w hali "H" Targów Kielce.

To właśnie Instytut wprowadził w Polsce powszechne badania przesiewowe noworodków, Książeczki Zdrowia Dziecka i system room-in, dzięki któremu zdrowe noworodki przebywają pod opieką mam od chwili narodzin.

Zdrowie, bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka to wartości bezcenne dla każdego rodzica. Wspierając dobre wybory rodziców w kwestii żywienia czy pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, Instytut Matki i Dziecka od ponad 60 lat buduje standardy i normy bezpieczeństwa wyrobów przeznaczonych dla najmłodszych. Sięgając po artykuły oznaczone symbolem pozytywnej opinii Instytutu, rodzice mogą być pewni, że ich maluchy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Instytut jest najstarszą i najbardziej doświadczoną jednostką, prowadzącą badania użytkowe w Polsce. W ramach tej działalności rozpatrywanych jest ponad 400 wniosków rocznie, a pozytywną opinię zyskują wyłącznie produkty o wysokiej jakości, spełniające szczególne kryteria bezpieczeństwa.

Dziś produkty z pozytywną opinią Instytutu łatwo znaleźć na stronie epozytywnaopinia.pl. Portal został stworzony przez Instytut z myślą o tych rodzicach, którzy poszukują wiarygodnych informacji dotyczących wybierania bezpiecznych artykułów, zdrowego odżywiania i prawidłowego rozwoju dziecka. Pomaga dokonywać świadomych i mądrych wyborów w trosce o rozwój dzieci.

Targi Kids' Time to najważniejsza wystawa targowa dedykowana szeroko pojętej branży dzięciećej w naszym kraju i jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie. Do Targów Kielce przyjechało aż 564 wystawców z całego świata, którzy prezentują swoją ofertę. 

(PŚ)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

23-24 XI 2019
23-24 XI 2019
29-30 XI 2019