Aktualności

04.10.2016

Już jutro otwarcie edukacyjnego święta w Targach Kielce

Tylko jeden dzieli nas od najważniejszego wydarzenia tej jesieni - Pierwszego Edukacyjnego Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji oraz Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji. Zapraszamy!

I Europejskie Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji oraz Salon Technologii i Wyposażenia dla Edukacji w targach Kielce od 5 do 7 października! Zapraszamy!
I Europejskie Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji oraz Salon Technologii i
Wyposażenia dla Edukacji w targach Kielce od 5 do 7 października! Zapraszamy!

Edukacja w Polsce doceniania jest w międzynarodowych rankingach. Mamy wielu specjalistów i ekspertów kreujących nowatorskie podejście do uczenia, które śmiało można stosować zarówno na krajowym, jak i europejskim polu oświaty. Inicjatorzy pierwszego Forum Edukacji - Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego oraz Targi Kielce - zaprosili do grona prelegentów autorytety znane i doceniane w branży edukacyjnej. W ponad 20 sesjach tematycznych będzie można usłyszeć wystąpienia takich osób jak prof. dr hab. Marta Bogdanowicz, Dr hab. Jacek Pyżalski, dr hab. inż. Janusz Morbitzer czy profesor dr. hab. Bogusław Śliwerski. Łącznie w Centrum Kongresowym Targów Kielce od 5 do 7 października wystąpi ponad 100 prelegentów z najlepszych uczelni i ośrodków naukowych w Polsce. W 20 sesjach tematycznych czeka ponad 70 tematów.

Ważną część Forum Edukacji będą nowe technologie projektowane z myślą o szkołach, przedszkolach i uczelniach wyższych. Nowoczesna infrastruktura, oprogramowanie usprawniające pracę nauczycieli i administracji oświaty, informatyczna rewolucja w szkołach oraz finansowanie edukacji są tematami, które szczególnie interesują nauczycieli, dyrektorów, bibliotekarzy i przedstawicieli władz samorządowych. Panele dyskusyjne oraz konferencje zostały uzupełnione warsztatami. Warsztaty poprowadzą specjaliście z ośrodków edukacyjnych między innymi takich jak Centrum Nauki Kopernik, Stowarzyszenie Edukacja przez Internet czy tegoroczni wystawcy Salonu dla Edukacji.

Szczegółowy program oraz lista prelegentów dostępne są na stronie Europejskiego Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji.

 

Innowacyjne rozwiązania i produkty dedykowane oświacie czekają na Salonie dla Edukacji

Multimedialne dywany, podłogi interaktywne, aplikacje wspierające naukę i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci, tablice interaktywne, zabawki projektowane metodą smart, oprogramowanie wspierające zarządzanie pracą nauczycieli – to tylko niektóre nowości, jakie będzie można wypróbować podczas Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji. Edukacyjna jesień w Targach Kielce to już nie tylko rozmowy o tematach ważnych dla edukacji. Uczestnicy Forum będą mieli okazję od razu poznać jak działają rozwiązania, o których usłyszą w trakcie paneli konferencyjnych. Na ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentuje się blisko 70 wystawców. Liczba marek, które chcą zaprezentować swoje produkty bądź usługi stale rośnie. Swój udział w Salonie dla Edukacji potwierdziły już takie firmy jak między innymi Samsung, Microsoft, Panasonic, Konica Minolta, HP, Edu Media. Pojawią się również główni gracze na rynku wydawnictw, tj. MAC Edukacja, WSiP oraz Nowa Era.

 

 

Edukacyjny Hyde Park, czyli ponad 40 bezpłatnych warsztatów

Nowoczesna edukacja, zastosowanie Internetu w prowadzeniu lekcji, prowadzenie ciekawych prezentacji, multimedia w szkole to tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się w ramach edukacyjnego Hyde Parku.

W stworzenie programu warsztatów pod hasłem Edukacyjny Hyde Park w Targach Kielce włączyli się między innymi Instytut Designu w Kielcach, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Narodowe Kielce, Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Stowarzyszenie "Miasta w Internecie".

Pełny program warsztatów dostępny na stronie Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji, w zakładce Edukacyjny Hyde Park. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Wstęp wolny na Salon Technologii i Wyposażenia dla Edukacji!


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
8-10 V 2018
8-10 V 2018
8-10 V 2018
17-20 V 2018
22-25 V 2018
7-9 VI 2018
11-13 VI 2018
11-13 VI 2018
16 VI 2018