Aktualności

15.05.2017

MOL Group w Targach Kielce zaprezentuje swoją strategię

Węgierska firma, wystawca targów PLASTPOL 2017, ma wieloletnie doświadczenie w produkcji polimerów. Podczas targów zaprezentuje długofalową strategię, wraz z perspektywą ekspansji działalności petrochemicznej i rozwoju propylenowego łańcucha wartości

MOL Group w Targach Kielce zaprezentuje swoją strategię

W ostatniej dekadzie MOL Group był modelowym przykładem, jak lokalna węgierska firma może stać się wiodącym, regionalnym potentatem w sektorze naftowo-gazowym. To jednak nie koniec historii sukcesu węgierskiej firmy. MOL Group jest po raz kolejny na ambitnej ścieżce rozwoju, wytyczonej przez swoją strategię do roku 2030, która obok rozwijania podstawowej działalności, przekształci firmę w czołową grupę chemiczną w Europie Środkowo-Wschodniej.

Gospodarze stoiska przedstawią przegląd planowanych inwestycji w produkcję polioli, dzięki którym firma stanie się ich jedynym w pełni zintegrowanym producentem w Europie Środkowo-Wschodniej. Inwestycje te będą także stanowiły podstawy dla produkcji specjalnych produktów petrochemicznych w przyszłości.

„W dzisiejszych czasach zmiany zachodzą znacznie dynamiczniej, niż kiedyś, co stwarza zarówno wyzwania, jak i możliwości rozwoju. Z uwagi na to, że w tym roku zrobiliśmy pierwsze kroki w kierunku strategicznego przekształcenia naszej firmy, z niecierpliwością czekam, aby podzielić się z uczestnikami targów informacjami o planowanych zmianach w naszym segmencie petrochemicznym. W naszej firmie wierzymy, że każdy powinien robić to, w czym jest najlepszy. Dlatego też spełnianie potrzeb klientów poprzez indywidualnie dopasowaną ofertę pozostanie jednym z naszych głównych celów i elementem wyróżniającym naszą firmę. Serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego stanowiska, nie tylko aby poznać bliżej nasze portfolio produktów, ale także żeby doświadczyć środkowo-wschodnioeuropejskiej gościnności oraz poznać ludzi, którzy będą współtworzyć naszą petrochemiczną ekspansję.” – komentuje Krisztina Petrényiné Szabó, kierownik działu Rozwoju Działalności Petrochemicznej w MOL Group.

Ofertę firmy będzie można poznać podczas targów przetwórstwa tworzyw sztucznych PLASTPOL 2017.

(KK)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
20-22 IV 2018
25 IV 2018