Aktualności

22.03.2019

Najnowocześniejsze tomografy na targach Control-Stom

Na XXVII Targach Przemysłowej Techniki Pomiarowej firma Smart Solutions zaprezentuje nowoczesne tomografy komputerowe.

Działanie tomografów będzie można zobaczyć w dniach 26-28 marca podczas XXVII Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej
Działanie tomografów będzie można zobaczyć w dniach 26-28 marca podczas XXVII Targów
Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Znajdują one szerokie zastosowanie w przemyśle i nauce. Pozwalają na nieniszczącą, trójwymiarową wizualizację i inspekcję obiektów z tworzyw sztucznych i naturalnych oraz metali. Urządzenia EasyTom wyróżniają się bardzo szeroką gamą możliwości zastosowań i konfiguracji przy zachowaniu niewielkich gabarytów. Mogą być wyposażone w lampy rentgenowskie typu mikrofus. Wytwarzają one napięcie do 230 kV oraz emitują promieniowanie o energii wystarczającej do prześwietlenia części metalowych.

Tomografy RX Solutions EasyTom w wersji nano wyposażone mogą być w lampy rentgenowskie typu nanofocus o napięciu do 160kV oraz  detektor CCD umożliwiający analizę trójwymiarowej, wewnętrznej struktury niewielkich przedmiotów z ogromną rozdzielczością, sięgającą nawet 350 nm. Tak wysoka rozdzielczość otwiera nowe możliwości w badaniach związanych z inżynierią materiałową, kompozytami i elektroniką.

Przyjazne oprogramowanie jest bogato wyposażone w różnorodne funkcje skanowania tomograficznego i filtry eliminujące zniekształcenia obrazu. Dzięki temu można łatwo i szybko uzyskać klarowne obrazy i modele 3D badanych obiektów.

Działanie tomografów będzie można zobaczyć w dniach 26-28 marca podczas XXVII Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej w Targach Kielce.

(JN)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

16-18 VIII 2019
3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
12 X 2019