Aktualności

14.06.2019

NECROEXPO po raz 8. wystartowało w Targach Kielce!

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej to to największy w Europie Środkowo-Wschodniej przegląd trendów i premier funeralnych. Potrwają do niedzieli 16 czerwca.

Targi Necroexpo 2019 uroczyście otworzył Marcin Różycki, wiceprezydent Miasta Kielce.
Targi Necroexpo 2019 uroczyście otworzył Marcin Różycki, wiceprezydent Miasta Kielce.

Na ponad 2.500 m kw. powierzchni prezentuje się 100 wystawców z 11 krajów takich jak: Czechy, Holandia, Rosja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, USA, Francja, Ukraina, Wielka Brytania oraz Polska.

W uroczystym otwarciu targów między innymi udział wział Sebastian Rubin, Prezes Stowarzyszenia Polska Izba Pogrzebowa, które jest współorganizatorem tegorocznych targów. A także senator RP Krzysztof Słoń, Marek Cichewicz - Pierwszy Wiceprezydent Światowej organizacji przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA oraz Marcin Różcki, wiceprezydent Miasta Kielce, który oficjalnie wyglóoscil formułę otwarcia targów NECROEXPO 2019.  

 

- Bardzo cieszy mnie współpraca z Targami Kielce, gratuluję organizatorom wystawy z międzynarodową renomą. To z  pewnością najlepsze i największe wydarzenie branży w Polsce - mówił podczas ceremonii  Marek Cichewicz.  

- Cieszę się, że branża tak licznie spotyka się w Kielcach od lat. Dziękuję Targom Kielce za profesjonalne przygotowanie, zaangażowanie zespołu, który odpowiada za organizację - dodawał Sebastian Rubin prezes Stowarzyszenia Polska Izba Pogrzebowa. 

Kieleckie targi zgromadzą pod jednym dachem krajowych i zagranicznych liderów rynku, którzy prezentują, między innymi: biodegradowalne i artystycznie zdobione urny, nowoczesne tablice pogrzebowe, tradycyjne i najnowszej generacji trumny, świece, znicze, ekskluzywne karawany i wiele innych. Po raz drugi w historii targów odbędą się pokazy mody pogrzebowej. Tradycyjnie już, będzie mieć miejsce jedyna w Polsce Giełda Używanych Karawanów. W tym roku po raz pierwszy odbędzie europejski Zlot Karawanów PILATO. 

NECROEXPO merytorycznie

Mocną stroną trzydniowych targów NECROEXPO są szkolenia zapewniające najświeższą dawkę wiedzy dla profesjonalistów z różnych dziedzin. W programie przewidziano liczne konferencje, warsztaty i seminaria, z których uczestnicy dowiedzą się, m.in. w jaki sposób zwiększyć zyski i satysfakcję klientów domu pogrzebowego, jak zbudować silną i wyrazistą markę przedsiębiorstwa pogrzebowego czy wykorzystać potencjał i sprzedawać więcej. Nie zabraknie także wykładów dotyczących personalizacji mowy pogrzebowej, świeckiej ceremonii pogrzebowej w nowej odsłonie i warsztatów dotyczących tworzenia nowoczesnych tablic cmentarnych w stylu Marilyn Monroe i Jamesa Deana.

Tradycyjnie już odbędzie się konkurs dla zwiedzających na najciekawsze hasło promujące targi NECROEXPO. Nagrodą główną będą vauchery na pobyt we włoskich Alpach.

 Wstęp na wydarzenie tylko dla osób z branży.

 

KK

 

 


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

23-24 XI 2019
23-24 XI 2019
29-30 XI 2019