Aktualności

28.06.2018

Nowoczesna edukacja w Targach Kielce

Technologia w służbie nowoczesnej edukacji Kolejna edycja Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji oraz Kongresu Edukacji już startuje 3 października w Targach Kielce. Wśród licznych wystawców pojawią się zarówno firmy oferujące profesjonalne szkolenia, jaki i przedstawiciele sektora zaawansowanych technologii.

Nowoczesna szkoła to wyzwania dla wielu firm
Nowoczesna szkoła to wyzwania dla wielu firm

W trakcie Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji nowoczesne monitory interaktywne umożliwiające prowadzenie wykładów i prezentacji w atrakcyjnej formie, przedstawi firma ASBIS Group. Prezentowana seria MultiBoard Prestigio to sześć modeli z ekranami dotykowymi. Wszystkie MultiBoardy PRESTIGIO są dostarczane ze specjalnie zaprojektowanymi, interaktywnymi aplikacjami, wspomagającymi efektywne wykorzystanie urządzenia w edukacji. Monitory interaktywne są bardzo ważnym elementem nowoczesnego szkolnictwa

 

Nowości w zakresie profesjonalnego druku 3D przedstawi z kolei firma UBOT, polska marka zajmującą się produkcją takich właśnie urządzeń. Prezentowana przez nią drukarka UBOT3D to innowacyjne rozwiązanie, łączące w sobie imponującą prędkość pracy z bardzo wysoką jakością wydruku. Z pewnością spisze się w każdej szkole, w której niezbędne są modele, szkielety oraz inne pomoce dydaktyczne.

 

Podczas Salonu Technologii i Wyposażenia dla Edukacji w Targach Kielce  swoją ofertę przedstawi także Szkoła Coachingu Liliany Kupaj specjalizująca się zarówno w szkoleniach biznesowych, jak i tych skierowanych do nauczycieli. To pierwsza instytucja w Polsce uprawniona do międzynarodowego certyfikowania nauczycieli – coachów, certyfikatem Edu – Coach ICI. Programy szkoleniowe  firmy uzyskały akredytację Kuratorium Oświaty w Krakowie. Szkoła Coachingu posiada również wpis do ewidencji placówek oświatowych Starostwa Powiatowego, co umożliwia wydawanie uczestnikom szkoleń certyfikatów Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

 

(MM)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

16-18 VIII 2019
3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
12 X 2019