Aktualności

10.02.2019

Nowość w kalendarzu Targów Kielce – Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci

Drugi pod względem wielkości ośrodek targowy w Europie Środkowo – Wschodniej organizuje nowe wydarzenie dla branży kosmetycznej. Pierwsza edycja Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci odbędzie się 1 grudnia 2019 roku.

Sympozjum Makijażu i Stylizacji paznokci to propozycja Centrum Kongresowego Targów Kielce skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej.
Sympozjum Makijażu i Stylizacji paznokci to propozycja Centrum Kongresowego Targów
Kielce skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej.

Początkiem grudnia w Targach Kielce spotkają się najlepsi specjaliści branży beauty, by wziąć udział w cyklu szkoleń branżowych, m.in. z makijażu codziennego i wieczorowego, makijażu permanentnego oraz stylizacji paznokci.

Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci skierowane jest do osób pragnących poszerzyć swoje kwalifikacje. Sympozjum to okazja do wymiany doświadczeń najlepszych ekspertów i praktyków związanych z branżą kosmetyczną. Podczas jednodniowego spotkania oprócz licznych pokazów, warsztatów i szkoleń zostaną zaprezentowane profesjonalne kosmetyki i akcesoria do makijażu. Do udziału w wydarzeniu organizatorzy zaprosili osoby ściśle związane z branżą kosmetyczną – zarówno właścicieli drogerii i firm dostarczających profesjonalne produkty do salonów kosmetycznych, jak i menadżerów związanych z produkcją oraz dystrybucją kosmetyków.

Partnerem merytorycznym wydarzenia został Szwedo Group S.C., światowy lider, twórca opatentowanych technologii oraz producent urządzeń do makijażu permanentnego.

 (PŚ)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

24-25 IV 2019
14-16 V 2019
14-16 V 2019
14-16 V 2019
24-26 V 2019
28-31 V 2019
29-31 V 2019