Aktualności

03.04.2018

Nowości w ofercie Stäubli podczas Przemysłowej Wiosny

Roboty Stäubli, które zostaną zaprezentowane w Targach Kielce podczas Targów STOM-ROBOTICS cechują się niezawodnością, wysoką prędkością pracy, dokładnością, odpornością na wszystkie typy środowiska pracy, a przede wszystkim elastycznością w dostosowaniu się do jak największej liczby zadań.

Nowości w ofercie Stäubli podczas Przemysłowej Wiosny

Wachlarz zastosowań robotów jest bardzo szeroki. Z powodzeniem pracują w branżach takich jak: spożywcza, maszynowa, elektroniczna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, farmaceutyczna i wiele innych. Roboty TX2 to nowe, ultrakompaktowe konstrukcje o nośności do 15 kg i zasięgu do 1450 mm. Maszyny są lżejsze i bardziej dynamiczne niż poprzednio oferowane. Prawdziwy przełom nastąpił w dziedzinie bezpieczeństwa, gdzie firma połączyła innowacyjność serii TX2 z systemem bezpieczeństwa CS9. Roboty mają enkodery cyfrowe dla każdej osi oraz zintegrowany system bezpieczeństwa certyfikowany przez TÜV spełniający wymogi SIL 3/ PLe. Cechują się one stopniem ochrony IP65 (w przypadku nadgarstka jest to IP67), dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań wymagających dużego stopnia higieny pracy w trudnych warunkach środowiskowych. 

 

Firma Stäubli jest dostawcą mechatronicznych rozwiązań w trzech dziedzinach: robotów przemysłowych, szybkozłączy i maszyn włókienniczych. Firma zatrudnia ponad 4,5 tys. pracowników i obsługuje klientów w 80 krajach na świecie.  Stäubli jest także partnerem debiutującego w cyklu „Przemysłowej Wiosny” wydarzenia – Salonu Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy F-38, od 10 do 12 kwietnia w Targach Kielce.

(UK)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

14-16 VI 2019
22-23 VI 2019
22 VI 2019
16-18 VIII 2019
3-6 IX 2019
3-6 IX 2019