Aktualności

27.02.2017

Piłkarze ręczni VIVE Tauron Kielce odwiedzą targi ENEX

Pierwszego dnia Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX 1 marca godz. 14.30 w ramach X Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej zapraszamy na spotkanie z piłkarzami ręcznymi VIVE TAURONU KIELCE – Karolem Bieleckim i Uroš Zormanem

Spotkanie z zawodnikami klubu sportowego Vive Tauronu Kielce podczas targów ENEX
Spotkanie z zawodnikami klubu sportowego Vive Tauronu Kielce podczas targów ENEX

Całodniowe Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej zwieńczone zostanie spotkaniem z reprezentantami mistrzowskiej drużyny piłkarzy ręcznych VIVE TAURON Kielce.

Karol Bielecki i Uroš Zorman wcielą się w rolę sędziów konkursu, w którym zadaniem uczestników będzie strzelenie jak największej liczby punktów do bramki.

Nagrodą w konkursie jest koszulka z podpisami zawodników drużyny VIVE Tauron Kielce

Rejestracja Uczestników na stoisku GLOBEnergia.

X Ogólnopolskiego Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej jest okazją do spotkania inwestorów, dostawców, wykonawców i wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem pomp ciepła w technologii grzewczej. Konferencji towarzyszy prezentacji firm sektora OZE w ramach Pasażu Energetycznego.

Tegoroczne 20. Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX to blisko 90 firm reprezentujących ten sektor gospodarki. Produkcją, przetwarzaniem, udostępnianiem energii, niska emisja, odnawialne źródła energii, elektromobilność, ekologiczne kotły grzewcze – to główne tematy, które będą poruszane podczas wydarzenia.

Zapraszamy od 1 do 2 marca do Targów Kielce! 

 

(MB)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

8-10 V 2018
8-10 V 2018
17-20 V 2018
22-25 V 2018