Aktualności

07.12.2017

Pokazy fryzjerskie i makijażowe na targach Venus i Modnym Ślubie

Już w najbliższy weekend będzie okazja do obejrzenia na scenie targów ślubnych Modny Ślub pracy salonu fryzjerskiego She&He.

Pokazy fryzjerskie i makijażowe na targach Venus i Modnym Ślubie

Styliści zapewniają jak najwyższą jakość usług, o czym zwiedzający będą mogli się przekonać podczas grudniowego weekendu (9 i 10 grudnia) w Targach Kielce. Lekkie upięcia, puszczone włosy, czy bardziej awangardowe czesanie? To wszystko podczas pokazu na scenie.

Salon fryzjerski She&He jest wyjątkowym miejscem, gdzie wiedza wraz z doświadczeniem umożliwia tworzenie nowych, oryginalnych rzeczy. Fryzjerzy to sprawdzeni ludzie, stawiający na zadowolenie i codzienny komfort Klientów. Ten niecodzienny kielecki fryzjer  jest zatem propozycją dla najbardziej wymagających. Oferta tego miejsca skupia się na profesjonalnych produktach i narzędziach, bez których precyzyjna i twórcza praca nie byłaby możliwa. Dlatego w salonie wystawcy znajdziecie najlepszych producentów kosmetyków z całego świata. Ich obecność jest gwarancją zadowolenia oraz ochrony zdrowia.

Z kolei gabinet kosmetyczny jest rozwiązaniem dla każdego, kto po ciężkim dniu w pracy szuka spokojnego relaksu i odpoczynku. Przyjazna atmosfera, indywidualne podejście oraz wygodne leżanki pozwolą odpocząć i nabrać energii na dalsze działania. Specjaliści z salonu She&He z delikatnością i wiedzą pomogą w wyborze odpowiednich zabiegów, przynoszących zaskakujące efekty. Ich różnorodność sprawia, że miejsce to jest odwiedzane przez coraz większą ilość Klientów.

Polecamy stronę She&He oraz fanpage She&He.

(MA)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

20-22 II 2019
22-24 II 2019
27 II - 1 III 2019
27-28 II 2019
27 II - 1 III 2019
28 II 2019
5-6 III 2019
7-9 III 2019