Aktualności

23.02.2017

Rekordowy KIDS’ TIME wystartował!

Jedne z największych targów branży dziecięcej rozpoczęły się w Kielcach. Wystawa imponuje powierzchnią i liczbą firm, które prezentują swoje nowości

Rekordowy KIDS’ TIME wystartował!

Tysiące produktów dziecięcych, kolorowe stoiska i tłumy zwiedzających – tak w skrócie opisać można Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, które odbywają się w Targach Kielce. Oprócz wystawy, organizatorzy przygotowali bogaty program konferencyjny. W ramach spotkań branżowych, firmy z branży dziecięcej będą mogły dowiedzieć się jakie są światowe trendy na rynku zabawek, a także jak usprawnić logistykę w sklepie internetowym.

W tym roku, gośćmi specjalnymi targów są między innymi dr Maria Costa z hiszpańskiego instytutu AIJU (European Institute of Children’s Products and Leisure) oraz światowa specjalistka w dziedzinie trendów zabawkarskich – Reyne Rice z Nowego Jorku. Na targach obecni są również dziennikarze z największych magazynów branżowych z całego świata. Udział w wydarzeniu biorą reprezentanci stowarzyszeń: Baby Care Magazines International i International Toy Trade Magazine Association. 

 

(PP)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

22-24 XI 2018
30 XI - 1 XII 2018
2 XII 2018
9-10 II 2019
13-14 II 2019
20-22 II 2019