Aktualności

29.06.2017

RR CUSTOMS pojawi się w ten weekend w Targach Kielce

Konkursy z nagrodami, fachowe porady i szeroka oferta od marki RR Customs podczas DUB IT Tuning Festiwal 2017

Dodatkową atrakcją podczas DUB IT Tuning Festiwal w Targach Kielce, będzie pokaz polerowania karoserii samochodowych.
Dodatkową atrakcją podczas DUB IT Tuning Festiwal w Targach Kielce, będzie pokaz
polerowania karoserii samochodowych.

Podczas tegorocznej edycji DUB IT Tuning Festiwal w Tarach Kielce na stoisku RR Customs będzie można skorzystać z fachowych porad z zakresu detailingu, oklejania szyb i karoserii foliami 3M, zamieszczania na autach grafiki reklamowej oraz zastosowania techniki air ride i produkcji dystansów.

Ponadto stoisko sklepowe oferować będzie serię kosmetyków RRC Cosmetics, odzież RRC Style, dystanse RRC Performance oraz wiele gadżetów związanych z tuningiem i detailingiem oraz marką RR Customs

Dla tych, którzy w dniach 1-2 lipca 2017 roku odwiedzą stoisko firmy RR Customs podczas festiwalu DUB IT w Targach Kielce przewidziano konkursy z nagrodami – jeden z nich polegał będzie na wykonaniu szalonego zdjęcia z motywem RR Customs w tle i zamieszczeniu go w serwisie Facbook.

 - DUB IT Tuning Festiwal daje nam możliwość zaprezentowania oferty naszej firmy szerszemu gronu odbiorców. Dzięki spotkaniom i rozmowom możemy dokładniej poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz sprostać ich nowym wymaganiom. To także szansa na zapoznanie się z tym, co obecnie oferuje konkurencja oraz panującymi trendami w świecie tuningu – mówi Rafał Mierzwa, prezes RR Customs.

RR Customs jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. W dziedzinie car wrappingu firma zdobyła Rekord Świata w roku 2014 oraz w 2015 pobiła Rekord Guinessa w szybkości oklejania samochodu folią.

(PŚ)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
12 X 2019
26-27 X 2019