Aktualności

02.03.2017

Szanse, wyzwania, przeszkody – Dialog Energetyczny podczas targów ENEX

W ramach Targów Energetyki i Elektrotechniki w Targach Kielce, odbyło się Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, które poruszyło istotne kwestie, pomogło rozwiać wątpliwości ale także przyniosło nowe pytania

Szanse, wyzwania, przeszkody – Dialog Energetyczny podczas targów ENEX

Podczas forum, zorganizowanego przez Redakcję GLOBenergia, we współpracy z Targami ENEX nie zabrakło kluczowych zagadnień związanych z OZE. Rozmawiano między innymi o pompach powietrznych czy hybrydowych systemach grzewczych. Istotnym wątkiem okazała się dyskusja dotycząca szans i zagrożeń dla rynku pomp ciepła. W trakcie tych kilku godzin poruszono wiele istotnych spraw, które z roku na rok coraz bardziej zyskują na aktualności.

Spotkaniem pokierował Jarosław Kotyza, kierownik Laboratorium OZE AGH oraz Grzegorza Burek, redaktor naczelny GLOBEenergia. Podczas forum nie zabrakło gościa specjalnego – Tomasza Zubilewicza, popularnego prezenter telewizyjny.

Podobnie jak w latach poprzednich, tegoroczna dyskusja skupiła wielu inwestorów, dostawców, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematem wykorzystania pomp ciepła i technologii grzewczej. Niewątpliwie forum było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń wykonawców, projektantów oraz inwestorów i do stworzenia podstaw do współpracy. 

Sportowy konkurs Piłka w grze w ramach Forum Solar+

Po owocnych dyskusjach, przyszedł czas na chwilę rozrywki. Po raz pierwszy odbyły się zawody „Piłka w grze”, które poległy na trafieniu piłką do specjalnej bramki. Wygrany otrzymał koszulkę z podpisami zawodników drużyny Vive Tauron Kielce. Sędziami w tym spotkaniu byli piłkarze ręczni klubu sportowego VIVE Tauron Kielce –  Karol Bielecki i Piotr Chrapkowski. Spotkanie zwieńczyło wspólne zdjęcie i rozdanie autografów.

(PS)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

22-25 V 2018
11-13 VI 2018
11-13 VI 2018
21-22 VI 2018