Aktualności

25.11.2019

Unikatowe wyroby ceramiczne w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Kiermasz Świąteczny podczas Festiwalu „Przy Kominku” to niezwykła okazja do nabycia niezwykłych produktów artystycznych wykonywanych ręcznie.

 Piękne wyroby ceramiczne w Targach Kielce 30 listopada podczas Kiermaszu Świątecznego.
Piękne wyroby ceramiczne w Targach Kielce 30 listopada podczas Kiermaszu Świątecznego.

Kiermasz świąteczny podczas Festiwalu „Przy Kominku” to niezwykła okazja do nabycia niezwykłych produktów artystycznych wykonywanych ręcznie.

Dopełnieniem drugiego dnia Festiwalu „Przy Kominku” w sobotę, 30 listopada od 15:00 odbędzie się Kiermasz Świąteczny. Wielu wystawców dostarczy gościom niesamowitych wrażeń wizualnych poprzez ozdoby świąteczneręcznie robioną biżuterię i inne wyroby rękodzielnicze. Wśród zaprezentowanych produktów pojawią się również powstałe w Pracowni Ceramicznej Marioli Kiszel. Artystka od lat pasjonuje się grafiką, malarstwem i projektowaniem. Z wykształcenia magister sztuki i nauczania w jednej z kieleckich szkół podstawowych.

Podczas Kiermaszu Świątecznego zaprezentowane zostaną formowane ręcznie, unikatowe wyroby ceramicznie m.in. piękne misy, figury aniołów czy zwierzęta. Wytwarzane rękodzieła cieszą się dużą popularnością i mogą one stanowić idealny pomysł na prezent.

Kiermasz Świąteczny razem z Giełdą Winyli i Płyt CD stanowią dopełnienie Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku".

Bilety na koncert Galowy Laureatów można nabyć na stronie: http://www.dkbialogon.kupbilecik.pl/ oraz w wybranych punktach sprzedaży. 

Wstęp na Kiermasz Świąteczny oraz Giełdę Winyli i Płyt CD jest bezpłatny. Zapraszamy 30 listopada do Centrum Kongresowego Targów Kielce!

 

Więcej informacji na stronie festiwalu oraz na stronie Targów Kielce.

 

 (MCh)

 


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

19-21 II 2020
24-26 II 2020
26-27 II 2020
26-27 II 2020
4-5 III 2020
13-15 III 2020