Aktualności

28.04.2017

Węzły betoniarskie ELKON MOBILE MASTER 60 PEGASUS po raz pierwszy w Polsce

Podczas AUTOSTRADA-POLSKA 2017 w Targach Kielce, największego branżowego wydarzenia w Europie Środkowo–Wschodniej, zadebiutuje węzeł betoniarski ELKON MOBILE MASTER 60 PEGASUS.

 W czasie produkcji węzłów betoniarskich, używane są komponenty renomowanych producentów z całego świata, takich jak Siemens, Jotun, Pirelli, WAM, Farbo, Lincoln i innych.
W czasie produkcji węzłów betoniarskich, używane są komponenty renomowanych
producentów z całego świata, takich jak Siemens, Jotun, Pirelli, WAM, Farbo, Lincoln i
innych.

Firma ELKON jest liderem wśród producentów węzłów betoniarskich w Turcji i największym producentem betoniarni w Europie. W tym roku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa DrogowegowTargach Kielce, ELKON zaprezentuje się z produktem, który choć na rynku światowym istnieje już od kilku lat, nigdy wcześniej nie trafił do sprzedaży w naszym kraju.

Węzły betoniarskie typowo mobilne z serii ELKON MOBILE MASTER, posiadają właściwości pozwalające słusznie nazywać je mobilnymi. Specjalnie opracowany unikalny projekt mobilnego systemu betoniarni może pomieścić wszystkie elementy niezbędne do produkcji na podwoziu kołowym. Ponadto przy węzłach betoniarskich ELKON MOBILE MASTER 60 PEGASUS do transportu głównego podwozia betoniarni wystarczy jeden ciągnik siodłowy. Dzięki kompaktowej konstrukcji, nawet w pozycji roboczej betoniarnie zajmują niewielką przestrzeń na terenie budowy. Istnieje możliwość montażu i uruchomienia w możliwie najkrótszym czasie (1-2 dni). Nie potrzeba specjalnych fundamentów, gdyż można wykorzystać betonowe płyty drogowe, co znacznie obniża koszt przygotowania podstaw do instalacji. Betoniarnia wyposażona jest w pełni zautomatyzowany system sterowania komputerowego, zgodny z normą PN, dzięki czemu uzyskujemy wysokiej jakości beton. Węzły betoniarskie ELKON MOBILE MASTER 60 PEGASUS cechuje łatwa obsługa i niskie koszty eksploatacji.

(PP)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

22-25 V 2018
11-13 VI 2018
11-13 VI 2018
21-22 VI 2018