Aktualności

19.03.2019

WYBIERZ SIĘ W PODRÓŻ DO ŚWIATA NAUKI PODCZAS GIEŁDY SZKÓŁ I UCZELNI W TARGACH KIELCE

Zapraszamy do stoiska Energetycznego Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

Zdjęcie ECK pochodzi z oficjalnego profilu Energetyczne Centrum Nauki (Facebook)
Zdjęcie ECK pochodzi z oficjalnego profilu Energetyczne Centrum Nauki (Facebook)

 Stoisko znajdować się będzie w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Na odwiedzających czekać będzie #drużynamocy Energetycznego Centrum Nauki, z którą będzie można porozmawiać na temat edukacji i wymienić się pozytywną energią.

Drugiego dnia Giełdy Szkół i Uczelni odbędzie się prezentacja dr Joanny Rudawskiej, która opowie o tym, jak efektywnie uczyć poprzez zabawę i samodzielne eksperymentowanie.

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego poprzez przeprowadzanie doświadczeń zachęca do zaangażowania się w poznawanie i zrozumienie świata, a także pogłębiania wiedzy. Przestrzeń Centrum jest przygotowana dla wszystkich niezależnie od wieku. Składają się na nią:

  1. Wystawa Energia
  2. Laboratorium Generator Mocy
  3. Kino 2D/3D
  4. Energetyczny Ogród Doświadczeń

Ekspozycja Energetycznego Centrum Nauki jest zlokalizowana w Kieleckim Parku Technologicznym przy ulicy Olszewskiego 6, na II piętrze Inkubatora Technologicznego SKYE INC. ECN to sala o wielkości 360 m2, mieszcząca wystawę interaktywną, laboratorium, kino 3D oraz 100 metrowy hal w którym znajdują się recepcja, szatnia i sklepik naukowy.

(JL)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

16-18 VIII 2019
3-6 IX 2019
3-6 IX 2019
19-21 IX 2019
27-28 IX 2019
12 X 2019