Aktualności

08.07.2017

Z Pakistanu prosto na Paragiełdę

Lista tegorocznych wystawców Targów Lotnictwa Lekkiego Paragiełda wypełnia się coraz ciekawszymi markami. W październiku w Targach Kielce spotkamy również firmę Hawracing International.

HAWKRACING INTERNATIONAL jest znaną marką wśród wiodących producentów i eksporterów miedzy innymi odzieży spadochronowej
HAWKRACING INTERNATIONAL jest znaną marką wśród wiodących producentów i eksporterów
miedzy innymi odzieży spadochronowej

HAWKRACING INTERNATIONAL jest znaną marką wśród wiodących producentów i eksporterów odzieży motocyklowej, odzieży mody, odzieży paraglidingowej i odzieży spadochronowej. Ze względu na zmieniające się wymagania światowe dążenie do doskonałości i doskonałości nigdy się nie kończy. Nadal tworzą nowy standard dla odzieży motocyklowej, odzieży mody, odzieży paraglidingowej i odzieży do spadochroniarstwa w celu zapewnienia najlepszej odzieży zawodowej. Pracownicy inwestują swoja energię i pomysły, aby opracować nową gamę produktów o innowacyjnym i stylistycznym dotyku, jednocześniepodnosząc standardową jakość, a wszystko z myślą o satysfakcji klientów na całym świecie.

Od 7 do 8 października firma Hawkracing International będzie prezentowała swoją ofertę podczas Targów Lotnictwa Lekkiego w Targach Kielce. Paragiełda to nielada gratka dla sympatyków paralotni, szybowców oraz wszelkiego latającego sprzętu i akcesoriów. W tym roku proponujemy nową formułę wydarzenia, rozszerzoną o sporty ekstremalne, czyli FUN&EXTREME.

(MB)

Najbliższe wydarzenia

17-19 VIII 2018
4-7 IX 2018
4-7 IX 2018
13-15 IX 2018
25-27 IX 2018
25-27 IX 2018
25-27 IX 2018