Aktualności

07.06.2017

Znani eksperci w Kielcach podczas konferencji AtoPsoriaDerm

1 lipca w Targach Kielce specjaliści będą mówić o łuszczycy, atopowym zapaleniu skóry, bezpiecznym opalaniu i problemach suchej skórze

Znani eksperci w Kielcach podczas konferencji AtoPsoriaDerm

Tematy wykładów podczas bezpłatnej konferencji AtoPsoriaDerm to niemal kompendium wiedzy, jak prawidłowo dbać o skórę – zarówno będąc osobą zmagającą się ze schorzeniami dermatologicznymi jak i osobą, która chce pielęgnować ją zdrowo i bezpiecznie. Konferencja w Targach Kielce zaczyna się o godzinie 11.00 i potrwa do 17.00.  

Wśród prelegentów znalazły się tak cenieni eksperci dermatologii jak prof. dr hab. n. med. Joanna Maj, konsultant krajowy w dziedzinie dermatologii i wenerologii, która wystąpi z wykładem  „Łuszczyca chorobą interdyscyplinarną” oraz  dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, prof. nadzw., która mówić będzie na temat „Fototerapia – skuteczna metoda leczenia łuszczycy”.

Zagadnienie „Pielęgnacji skóry u osób chorujących na atopowe zapalenie skóry” poruszy w swym wykładzie  dr hab. n. med. Beata Kręcisz, prof. nadzw. Natomiast dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska mówić będzie o „Roli witaminy D w łuszczycy”. 

Wiele osób, wraz z początkiem wakacji, zainteresowanych będzie z pewnością wykładem dermatolog lek. med Anny Chałupczak-Winiarskiej o bezpiecznym opalaniu i ochronie przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dowiemy się też na jakie składniki preparatów pielęgnujących skórę zwracać baczną uwagę – wiedzy tej dostarczy prelekcja  mgr farm. Anny Świątek-Brzezińskiej zatytułowana:  „O recepturach - czyli co nam służy a czego unikać poszukując skutecznego preparatu nawilżająco-natłuszczającego”.

Osoby zmagające się z łuszczycą będą mogły podczas konferencji posłuchać o tym, jak wspomagać leczenie łuszczycy poprzez prawidłowe odżywianie. Prelekcję o takiej tematyce wygłosi mgr inż. Ewa Godlewska. Równie interesująco zapowiada się wykład psychologa klinicznego - mgr Doroty Minty, która skupi się na wsparciu psychologicznym chorego na łuszczycę i AZS.

 


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

17-19 VIII 2018
4-7 IX 2018
4-7 IX 2018
13-15 IX 2018
25-27 IX 2018
25-27 IX 2018
25-27 IX 2018