Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

lwów bike-expo Czas na Lwów!

Pierwsze kontraktacyjne targi rowerowe na Ukrainie już we wrześniu

Kielce Bike–Expo to targi, które na przestrzeni ośmiu lat stały się jedną z najważniejszych wystaw branży rowerowej w Europie. Sukces imprezy inspiruje organizatorów do podejmowania kolejnych wyzwań, stąd już we wrześniu, we Lwowie zadebiutuje niezwykle ciekawe wydarzenie – Lviv Bike - Expo. Pierwszą edycję ukraińskich targów rowerowych zaplanowano od 27 do 29 września 2018.

Kielce Bike Expo to duży sukces Targów Kielce oraz Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego. Dotychczasowi organizatorzy wraz z nowymi partnerami – Gal Expo i Boomerang Boardshop, zorganizują targi, u kochających rowery, wschodnich sąsiadów.

Nic w tym dziwnego, bowiem polska branża rowerowa dynamicznie się rozwija i coraz głośniej mówi potrzebie ekspansji na zagraniczne rynki. Organizacja wystawy na Ukrainie to nic innego, jak wyście naprzeciw oczekiwaniom swoich rodzimych klientów.

Rynek rowerów na Wschodzie jest w początkowej fazie rozwoju, niemniej jednak drzemie w nim duży potencjał. Moda na rowerowy styl życia rozpowszechnia się, o czym świadczyć może uruchomienie pierwszych miejskich wypożyczalni. Mieszkańcy Ukrainy  zaczynają dostrzegać potencjał roweru jako środka komunikacji, a władze intensywnie planują budowę nowych tras rowerowych

Więcej

Przygotowanie do targów LVIV BIKE-EXPO 2018. uznajemy za rozpoczęte


 

Współorganizatorzy:

GalExpo Lwów Targi Kielce - logo

 Partnerzy generalni:

boomerang boardshop Polskie Stowarzyszenie Rowerowe