dom targi mieszkaniowe Zapraszamy do DOMu - XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

Targi Dom to już tradycja. Od ponad 25 lat profesjonaliści z branży budowlanej spotykają się z właścicielami mieszkań i domów, aby zaproponować im nowoczesne rozwiązania. Wydarzenie jest także doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów w architekturze i budownictwie, wśród zwiedzających nie brakuje więc specjalistów tych dziedzin.

Targi od lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród mieszkańców Kielc, jak i całego regionu świętokrzyskiego. Co roku właściciele nieruchomości, a także przyszli posiadacze domów i mieszkań mają okazję do zapoznania się z szeroką ofertą firm.

Więcej

Aktualności

Schodami do nieba! Nowa firma na targach Dom

Schodami do nieba! Nowa firma na targach Dom

19.02.2019

Schody, podłogi, ale także blaty drewniane – wyposażenie wnętrz na najwyższym poziomie proponuje firma Marchewka, która od 30 lat zachwyca klientów z całej Europy. Po raz pierwszy będziemy mogli podziwiać ofertę firmy podczas targów Dom.

Tartak Olczyk wśród wystawców targów Dom

Tartak Olczyk wśród wystawców targów Dom

18.02.2019

Firma z 40 letnim doświadczeniem w stolarstwie znalazła się wśród wystawców dwudziestych szóstych targów Dom. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje między innymi pale winogronowe, palisada toczona i granulat drzewny pelet.

Ekogroszek od TAURON Wydobycie na targach DOM

Ekogroszek od TAURON Wydobycie na targach DOM

06.02.2019

Produkty TAURON to sprawdzone paliwa, które pochodzą wyłącznie z polskich kopalń należących do Grupy TAURON: SOBIESKI, JANINA, BRZESZCZE. Podczas targów DOM firm będzie promować m.in. ekogroszek.

Studiokominki na targach Dom

Studiokominki na targach Dom

04.02.2019

Kwietniowe targi DOM to doskonała okazja do podjęcia decyzji o zmianach w mieszkaniu, a perspektywa ciepła z domowego kominka kusi każdego. Wśród wystawców tegorocznej edycji targów znajdzie się Studiokominki, która z pewnością zainteresuje każdego.


Patronat honorowy:

wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner