Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

ECOTIME – to będzie czas na ekologię w Targach Kielce

Grafika na stronę www

43,3 mld $ - tyle warty był w 2015 roku rynek ekologicznych (w tym nieżywnościowych) produktów w Stanach Zjednoczonych  – informuje w tegorocznym raporcie  Organic Industry Survey Organic Trade Association.  Oczywiście branża ta w naszym kraju nie może pochwalić się takim bilansem, ale 700 mln zł – tyle wynosi szacunkowa wartość ekorynku w Polsce – to także poważna kwota.

Zgodnie z danymi portalu biokurier.pl z 2015 roku na rynku działa około 800 specjalistycznych sklepów z tzw. zdrową żywnością (udział żywności ekologicznej w takich sklepach przekracza zazwyczaj 50% a w najlepszych zbliża się do 100%). Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime to ważny punkt w kalendarzu dla wszystkich którzy działają w tej rozwijającej się w naszym kraju branży. W szerokim zakresie branżowym wystawy znajdzie się: żywność ekologiczna, naturalna, wysokiej jakości (artykuły spożywcze, produkty regionalne, regionalne browary i napoje), oferty gospodarstw ekologicznych (produkty rolne, oferta agroturystyczna), kosmetyki ekologiczne, naturalne, parafarmaceutyki, suplementy, ekologiczne środki czystości oraz produkty dla dzieci.

Nowa nazwa, nowe możliwości – nowe oblicze ekologii w Targach Kielce

Przez pięć lat Wszyscy, dla których ekologia w codziennym życiu jest kwestią priorytetową skupili swoją uwagę na Targach EcoFamily Ekologia dla Rodziny. Analizując potrzeby rynku Targi Kielce zmieniają charakter wydarzenia. Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime, bo taką nazwę będzie nosiła teraz wystawa z pewnością zadowolą jeszcze większą grupę odbiorców rynku ekologicznego, tych branżowych jak również klientów indywidualnych.

EcoTime z patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

- Cieszy mnie fakt, organizacji kolejnej edycji przedsięwzięcia, które przyczynia się do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństwa, zwiększenia zainteresowania konsumentów eko-żywnością i wyrobami  przyjaznymi dla środowiska wytwarzanymi przez polskich rolników i przedsiębiorców. Targi ECOTIME z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem zwiedzających – napisał w oficjalnym piśmie do Targów Kielce,  Krzysztof Jurgiel Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Minister objął honorowym patronatem Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime 2017, które odbędą się  8-9 kwietnia.


Aktualności

Ważna dla alergików prelekcja podczas Targów EcoTime

Ważna dla alergików prelekcja podczas Targów EcoTime

27.01.2017

Żaneta Geltz, redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni, opowie podczas targów EcoTime w Targach Kielce, jak poruszać się w świecie produktów ekologicznych, by wybrać rozwiązania hipoalergiczne.

Targi ECOTIME w nowym terminie

Targi ECOTIME w nowym terminie

16.01.2017

8-9 kwietnia 2017 roku to nowy termin Targów Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime

Poznaj lepiej olej rzepakowy na Targach EcoTime

Poznaj lepiej olej rzepakowy na Targach EcoTime

25.11.2016

Ze względu na wysoką, najbardziej zbliżoną do oliwy z oliwek zawartość kwasu oleinowego, olej rzepakowy bywa nazywany "oliwą północy". Na stoisku „Smak natury” podczas Targów EcoTime będzie można spróbować właśnie tego niedocenianego produktu

Eko Cytrynki osłodzą Targi EcoTime

Eko Cytrynki osłodzą Targi EcoTime

24.11.2016

Ofertę wystawcy Targów EcoTime - firmy Eterno stanowią bio-produkty alternatywne dla przetworów dostępnych w supermarketach. Firma korzysta wyłącznie z domowych, sprawdzonych przepisów z czasów, gdy nie wiedziano jeszcze, czym są konserwanty


Partnerzy:

ecofamily-b-logo-ekogwarancja polska izba żywności ekologicznej  

 

Współpraca: 

ecofamily-b-logo-rozwoj-zrownowazony     Agencja Rynku Rolnego

 

logo_naturhouse

 

 logo_sodr
ecofamily-b-logo-pipril logo_polska_ekologia  LOGO PTRE  
       


 

Patronat honorowy:

MRiRW_logo

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

wspolne-logo-wojewoda-swietokrzyski wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

 

Patronat medialny

eko dostawcy ecofamily-b-logo-eko-news  ecofamily-b-logo-wegetarianski-swiat
 all naturals logo_minilo logo_raj_urwisa
ecofamily-b-logo-zielona-lekcja hipoalergiczni ekologia pl
 zielona bandera Living Natural ulica ekologiczna
smakuj lokalnie eko katalog wiadomości handlowe
eko-arka Potrafka paczka od rolnika
sokowirówka logo_dlazdrowia  

Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner