Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

ECOTIME – to będzie czas na ekologię w Targach Kielce

Grafika na stronę www

43,3 mld $ - tyle warty był w 2015 roku rynek ekologicznych (w tym nieżywnościowych) produktów w Stanach Zjednoczonych  – informuje w tegorocznym raporcie  Organic Industry Survey Organic Trade Association.  Oczywiście branża ta w naszym kraju nie może pochwalić się takim bilansem, ale 700 mln zł – tyle wynosi szacunkowa wartość ekorynku w Polsce – to także poważna kwota.

Zgodnie z danymi portalu biokurier.pl z 2015 roku na rynku działa około 800 specjalistycznych sklepów z tzw. zdrową żywnością (udział żywności ekologicznej w takich sklepach przekracza zazwyczaj 50% a w najlepszych zbliża się do 100%). Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime to ważny punkt w kalendarzu dla wszystkich którzy działają w tej rozwijającej się w naszym kraju branży. W szerokim zakresie branżowym wystawy znajdzie się: żywność ekologiczna, naturalna, wysokiej jakości (artykuły spożywcze, produkty regionalne, regionalne browary i napoje), oferty gospodarstw ekologicznych (produkty rolne, oferta agroturystyczna), kosmetyki ekologiczne, naturalne, parafarmaceutyki, suplementy, ekologiczne środki czystości oraz produkty dla dzieci.

Nowa nazwa, nowe możliwości – nowe oblicze ekologii w Targach Kielce

Przez pięć lat Wszyscy, dla których ekologia w codziennym życiu jest kwestią priorytetową skupili swoją uwagę na Targach EcoFamily Ekologia dla Rodziny. Analizując potrzeby rynku Targi Kielce zmieniają charakter wydarzenia. Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime, bo taką nazwę będzie nosiła teraz wystawa z pewnością zadowolą jeszcze większą grupę odbiorców rynku ekologicznego, tych branżowych jak również klientów indywidualnych.

EcoTime z patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

- Cieszy mnie fakt, organizacji kolejnej edycji przedsięwzięcia, które przyczynia się do podnoszenia świadomości ekologicznej społeczeństwa, zwiększenia zainteresowania konsumentów eko-żywnością i wyrobami  przyjaznymi dla środowiska wytwarzanymi przez polskich rolników i przedsiębiorców. Targi ECOTIME z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem zwiedzających – napisał w oficjalnym piśmie do Targów Kielce,  Krzysztof Jurgiel Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Minister objął honorowym patronatem Targi Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych – EcoTime 2017, które odbędą się od 28 do 29 stycznia.


Aktualności

O ekologii rozmów kilka

O ekologii rozmów kilka

31.01.2016

Konferencja EKOGWARANCJI w Targach Kielce

EcoFamily na szóstkę!

EcoFamily na szóstkę!

30.01.2016

Wystawcy zadowoleni po pierwszym dniu

Zasmakuj w ekologii

Zasmakuj w ekologii

30.01.2016

Degustacje, prezentacje, warsztaty – targi ECOFAMILY otwarte dla zwiedzających

Zaufaliśmy naturze

Zaufaliśmy naturze

25.01.2016

„Zielarz Radzi” tylko podczas EcoFamily 2016


Partner:

ecofamily-b-logo-ekogwarancja

 

 

 

Współpraca: 

ecofamily-b-logo-rozwoj-zrownowazony     Agencja Rynku Rolnego

 

logo_naturhouse

 

 logo_sodr
ecofamily-b-logo-pipril logo_polska_ekologia  LOGO PTRE  
       


 

Patronat honorowy:

MRiRW_logo

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

wspolne-logo-wojewoda-swietokrzyski wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta

 

Patronat medialny

 

eko dostawcy ecofamily-b-logo-eko-news  ecofamily-b-logo-wegetarianski-swiat
 all naturals logo_minilo logo_raj_urwisa
ecofamily-b-logo-zielona-lekcja Food Forum ekologia pl
 zielona bandera Living Natural ulica ekologiczna
smakuj lokalnie    

Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner