Filmy

Marcin Szamborski, który obleciał świat śmigłowcem zaprasza na Targi Lotnictwa Lekkiego do Kielc

19.07.2018

Targi Lotnictwa Lekkiego w Targach Kielce odbędą się w dniach 13-14 października 2018 roku. Jednym z gości targów będzie Marcin Szamborski, pilot i instruktor śmigłowcowy, współwłaściciel Salt Aviation, członek Śmigłowcowej Kadry Narodowej. Pierwszy Polak, a 17 pilot w historii, który obleciał śmigłowcem świat dookoła. Tą wyjątkową podróż odbył Bellem 407, wraz ze swoim kompanem Maximem Sotnikovem. Podczas Targów Lotnictwa Lekkiego w Kielcach będzie można posłuchać o tej wyjątkowej przygodzie podniebnej.

E-zabawkowo merytorycznie podczas Kids’ Time 2018

13.07.2018

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME to nie tylko możliwość zaprezentowania swojej oferty przed potencjalnymi klientami, ale także platforma wiedzy i wymiany informacji. O tym, co ważne w prowadzeniu e-sklepu i jak osiągnąć sukces w e-commerce opowiadał Marcin Mielczarek z e-zabawkowo.pl

Konkurencja w sprzedaży zabawek online – okiem dystrybutora

13.07.2018

O doskonałej kondycji międzynarodowego rynku zabawek świadczy liczba ponad 420 wystawców, którzy wzięli udział w 9 edycji targów KIDS’ TIME. O rozwijającej się prężnie strefie e-commerce i pytaniach od czego zacząć planowanie otwarcia lub usprawnienia sklepu internetowego opowiadał Bartosz Ulman z Navo Orbico.

Raben o logistyce i nie tylko w trakcie Kids’ Time

13.07.2018

Podczas targów KIDS’ TIME 2018 odbyły się warsztaty i seminaria branżowe. Wśród 5000 gości, którzy odwiedzili targi, dużym zainteresowaniem cieszył się panel poświęcony logistyce w sklepie internetowym. Poprowadził go Sławomir Rajch z firmy Raben.

Media społecznościowe bez tajemnic – tylko podczas KIDS’ TIME

13.07.2018

O rosnącym znaczeniu mediów społecznościowych w sprzedaży produktów dla dzieci opowiadała gościom wystawy Agnieszka Rutkowska z Think Kong. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, to nie tylko miejsce spotkania branży, ale doskonała okazja do zapoznania się z nowinkami z zakresu marketingu.

Reyne Rice o światowych trendach w branży zabawkarskiej

13.07.2018

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME co roku przyciągają do Kielc najważniejszych przedstawicieli branży dziecięcej. Wśród nich znaleźli się, m.in. dziennikarze mediów branżowych z USA, Norwegii, Szwecji, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Tradycyjnie już, targi odwiedziła Reyne Rice, amerykańska analityczka i znawczyni rynku produktów dla najmłodszych.

Kapitan Jerzy Makula zaprasza na Targi Lotnictwa Lekkiego 2018

11.07.2018

Już 13-14 października 2018 w Targach Kielce odbędą się III Targi Lotnictwa Lekkiego, w których udział weźmie między innymi kapitan Jarzy Makula, wielokrotny mistrz świata w akrobacji szybowcowej, pilot Dremalinera, a obecnie prezes Aeroklubu Polskiego. Podczas targów w Kielcach będzie można zobaczyć samoloty ultralekkie, szybowce, wiatrakowce, paralotnie, motoparalotnie oraz drony. Będzie również wyjątkowa giełda pracy dla lotników, oraz wiele innych atrakcji. Targom Lotnictwa Lekkiego towarzyszy Paragiełd

7. edycja Festiwal Tuning Dub IT! w Targach Kielce

07.07.2018

Tysiące fanów motoryzacji z całej Polski już od samego rana pojawiło się w Targach Kielce, gdzie przez dwa najbliższe dni odbędzie się wielkie święto motoryzacji. Gwarantowane niepowtarzalne emocje, niesamowite modele samochodów, oszałamiająca prędkość i zapach palonej gumy. Zapraszamy dziś w sobotę 7 lipca na Dub IT! Festiwal w Targach Kielce do godziny 22, a jutro w niedzielę od 10.00 do 18.00.

Dubit 2018 - zaprasza Wojciech Chuchała

03.07.2018

Dubit 2018 - zaprasza Wojciech Chuchała Ekscytujące zawody driftingowe, piękne klasyki, kilkaset tuningowanych modeli aut z całego świata oraz najlepsze luksusowe maszyny – to tylko część z atrakcji , które czekają odwiedzających VII edycję DUB IT Tuning Festiwal oraz Classic&Youngtimer Show w Targach Kielce 7 i 8 lipca 2018 w Targach Kielce.

Fashion for Kids 2018 - opinie wystawców

29.06.2018

Podczas premierowej edycji targów mody dziecięcej Fashion for Kids, organizowanych w formule B2B było bardzo międzynarodowo! Udział w wydarzeniu wzięły firmy z kilku krajów Europy i Turcji. Obok polskich wystawców pojawiły się popularne marki, m.in. z Włoch, Hiszpanii, Danii, Francji czy Wielkiej Brytanii. Pierwsza edycja Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych odbyła się od 28 do 19 czerwca w kieleckim ośrodku wystawienniczo-targowym.