Filmy

AUTOSTRADA-POLSKA 2017 - wypowiedzi wystawców

11.05.2017

23.edycja targów AUTOSTRADA-POLSKA zakończyła się sukcesem. W ciągu trzech dni wydarzenia, w kieleckim ośrodku kongresowo-wystawienniczym działo się bardzo dużo. Targi zostały pozytywnie ocenione przez tegorocznych wystawców, którzy przyjechali do Kielc z całego kraju i z zagranicy.

Ładowarka WL20e na targach AUTOSTRADA-POLSKA 2017

10.05.2017

Każdego roku Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego stają się unikalnym miejscem, w którym można odnaleźć najnowocześniejsze rozwiązana dla branży. Z cyklu innowacje na placach budowy, mamy okazję przedstawić Wam elektryczną ładowarkę kołową WL20e prezentowaną na stoisku firmy WACKER NEUSON, podczas 23. edycji wydarzenia AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielcach. Ta innowacyjna maszyna na pewno zrewolucjonizuje dotychczasowe place budowy.

DIALOG – słowo klucz dla branży drogownictwa

09.05.2017

Wystąpienie Jerzego Szmita, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa otworzyło 23. Targi AUTOSTRADA-POLSKA

AUTOSTRADA-POLSKA 2017 - Tutaj buduje się infrastruktura!

09.05.2017

XXIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego przyciągnęły do kieleckiego ośrodka wystawienniczo - kongresowego przedstawicieli najważniejszych branżowych instytucji. Oficjalnego otwarcia targów Autostrada - Polska 2017 dokonał Jerzy Szmit - podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa.

W dialogu buduje się najlepiej - wielka debata branży drogownictwa w Kielcach

09.05.2017

"W dialogu buduje się najlepiej" to temat konferencji, która w tym roku zaplanowana jest w ramach XXIII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego. Przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz sygnatariusze Białej Księgi Budownictwa Drogowego będą zastanawiać się co zmieniło się w rok od jej publikacji.

Press Day przed targami AUTOSTRADA-POLSKA 2017

09.05.2017

Press Day, który odbył się w przededniu XXIII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska był doskonałą okazją do zaprezentowania produktów przed przedstawicielami mediów. Wydarzenie przyciągnęło do hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego zarówno media lokalne, branżowe, jak i ogólnopolskie.

IBDiM zaprasza na targi AUTOSTRADA-POLSKA 2017

29.04.2017

Jak co roku, Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego wspierają merytorycznie najważniejsze branżowe instytucje. Wśród nich jest Instytut Badawczy Dróg i Mostów, który w ramach tegorocznych targów przygotowuje konferencje i spotkania.

Wypowiedzi wystawców Targów EXPO-GAS 2017

27.04.2017

Owocne rozmowy biznesowe, najnowocześniejsze technologie, merytoryczne spotkania - tak w Targach Kielce upłynęły dwa dni pod znakiem gazownictwa czyli IX Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS 2017 współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. Wydarzenie wysoko ocenili wystawcy.

FIT Weekend 2017 okiem wystawców

25.04.2017

Za nami II edycja FIT Weekendu. Blisko 50 wystawców, ponad 7000 zwiedzających. W programie 13 sportowych wydarzeń, między innymi Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Grand Prix Polski Karate Kyokushin, Ogólnopolska Liga Muaythai, I Mistrzostwa PS Pole Sport, Pole Dance Show.

Pole Dance Show podczas FIT Weekend 2017

25.04.2017

Show, które zapowiadali organizatorzy II Pole Dance Show zdecydowanie należało do udanych. Poruszający występ członków jury Anny Valfsson i Slavy Ruza otwierający wydarzenie wywołał salwę braw. Jurorski duet otworzył jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tegorocznego FIT Weekendu. Ponad 50 uczestników - dzieci, juniorki, duety, mężczyźni, kobiety - w hipnotyzującym tańcu na rurze pokazało niesamowity urok tej pasji. Artystyczne figury, przepiękne stroje, rekwizyty oraz historie zaklęte w tym tańcu wywo