Filmy

Global Drone Conference – 13.10.2018 r.

26.06.2018

„Global Drone Conference” to międzynarodowa konferencja, odbywająca się w ramach Targów Lotnictwa Lekkiego 13 października 2018 roku. Tematem przewodnim będą „Bezpieczne technologie i prawo dla dronów”. W konferencji pojawią się międzynarodowe sławy, a tematy poruszone podczas prelekcji zainteresują wiele osób, które na co dzień mają do czynienia z sektorem UAV (ang. unmanned aerial vehicle) czyli, bezzałogowych statków powietrznych.

Targi Game On 2018

25.06.2018

Targi dla wszystkich fanów gier i e-sportu! Targi Game On oraz Finały Polskiej Ligi Esportowej przyciągnęły tysiące fanów. Sprawdź, co działo się podczas pierwszego dnia wydarzenia.

Digital Stage Europe 2019 - nowe targi dla branży dźwiękowej w Polsce

22.06.2018

W kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego zadebiutuje nowa wystawa, dedykowana dla branży techniki scenicznej w Polsce. Pierwsza edycja targów Digital Stage Europe - The sound of the future, odbędzie się od 7 lutego do 9 marca 2019 w Targach Kielce. Wydarzenie powstało z myślą o społecznościach dźwiękowców i eventowców oraz dla wzmocnienia przemysłu dźwiękowego. Digital Stage Europe to połączenie bogatej oferty targowej z szeregiem konferencji i szkoleń.

WYPOWIEDZI WYSTAWCÓW IDEa 2018

22.06.2018

Debiut pierwszego wydarzenia w Polsce skupionego włącznie na branży BSP, tj. Bezzałogowych Statków Powietrznych już za nami. Tak International Drone Event - annual podsumowali wystawcy.

Zapotrzebowania na tworzywa rośnie - Plastpol 2018

15.06.2018

PLASTPOL utrzymuje pozycje najbardziej międzynarodowych targów w Polsce. Ponad 50 procent wystawców pochodzi spoza granic naszego kraju. Najświeższe wyniki Plastics Europe za rok 2017 mówiące, że najwięcej inwestorów zagranicznych w sektorze przetwórstwa tworzyw jest z Niemiec, Austrii i Włoch, pokrywają się z wynikami Plastpolu – to firmy z tych krajów tworzyły najliczniejszą grupę wystawców.

Dub It 2017 Official Aftermovie

11.06.2018

Wszystko o Visual Merchandisingu w Targach Kielce podczas Fashion For Kids 2018

11.06.2018

Podpowiadamy, dlaczego warto wziąć udział w premierowych Targach Fashion for Kids organizowanych w formule B2B w Targach Kielce. Podczas ciekawych wykładów i warsztatów będzie można dowiedzieć się, m.in. czym jest Visual Merchandising i jak go zastosować, aby przynosił zamierzony skutek. Na te i wiele innych pytań odpowiadać będzie Dagmara Habiera, specjalistka z wieloletnim stażem w dziedzinie Visual Merchandisingu.

Michał Wiśniewski zaprasza na Targi ATOPSORIADERM - 16 czerwca do Targów Kielce

08.06.2018

Druga edycja targów AtoPsoriaDerm, dotycząca chorych na łuszczycę, AZS i ŁZS wystartuje 16 czerwca w Targach Kielce. To bezpłatne wydarzenie połączone z konferencją pełną ekspertów. Jego ambasadorem został już po raz drugi Michał Wiśniewski, który od lat zmaga się z łuszczycą.

Fashion for Kids - targi szyte na miarę branży

07.06.2018

Fashion for Kids to debiutujące w kalendarzu kieleckiego ośrodka targi dedykowane szeroko pojętej branży tekstyliów dziecięcych. Podczas wystawy będzie można zobaczyć nowe kolekcje odzieżowe, a także pościel, poduszki, kocyki i inne wyroby tekstylne dla najmłodszych. Udział w wydarzeniu zadeklarowały firmy z całego świata - właściciele odzieżowych sklepów dziecięcych (stacjonarnych i internetowych), kupcy, hurtownicy, przedstawiciele salonów sprzedaży, projektanci, designerzy.

Targi Kielce świętują Global Exhibitions Day 2018

06.06.2018

Po raz trzeci w Polsce, 6 czerwca świętujemy Global Exhibition Day. Święto branży targowej całego świata to dobry czas, by przypomnieć wartości i korzyści, jakie niosą ze sobą targi dla społeczeństwa i gospodarki. Targi Kielce, drugi ośrodek kongresowo-wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej także celebrowały GED 2018, a 100 czerwonych baloników, przypominających logo TK poszybowało w niebo.