Filmy

Prezydent Bogdan Wenta zaprasza na Międzynarodowe Targi Seniora

17.07.2019

DUB IT Inter Cars Tuning Festival 2019 w Targach Kielce

11.07.2019

Za nami VIII edycja kieleckiego festiwalu tuningu w Targach Kielce. W tym roku zaparkowało u nas blisko pół tysiąca wyjątkowych aut - od klasyków przedwojennej motoryzacji po najnowsze i najciekawsze modyfikowane projekty tuningowe. W programie znalazły się emocjonujące, dynamiczne przejazdy drifterów, zawody car audio PASCA, dritująca ciężarówka, do tego po raz pierwszy odbył się Super OES i odważne pokazy Monster Truck’a. W tym roku DUB IT Inter Cars Tuning Festival przyciągnął do Targów Kielce 16,5 tys.

Bożena Staniak z wnukami zaprasza na Targi Seniora

29.06.2019

Czy pierwsze Międzynarodowe Targi Seniora w Targach Kielce to wydarzenie dedykowane tylko osobom 60+ ? Zobaczcie sami! Wiceprezes Zarządu Targów Kielce uwielbia spędzać wolny czas ze swoimi wnukami, dlatego zaprosiła ich na Targi Seniora, które już jesienią tego roku zadebiutują w Targach Kielce. Wspólne dekorowanie wypieków, warsztaty manualne, czy konkursy z nagrodami to tylko nieliczne atrakcje, w których będą mogli wziąć udział dziadkowie i babcie ze swoimi pociechami.

Renata Janik zaprasza na Pierwsze Międzynarodowe Targi Seniora

29.06.2019

Międzynarodowe Targi Seniora dedykowane są osobom w wieku 60+. Targi Kielce zapraszają Seniorów wraz z dziećmi i wnukami 12 października na to międzypokoleniowe wydarzenie, gdzie czekać będzie moc atrakcji. W programie znajdą się wystawy, koncerty, konkursy, bezpłatne badania i spotkania z wyjątkowymi gośćmi. To targi, które oferują #więcej! Renata Janik to znana i lubiana w województwie świętokrzyskim postać, która od lat wspiera działania prosenioralne w naszym regionie.

Trzeci dzień targów NECROEXPO 2019

29.06.2019

Aż 105 firm z 11 krajów świata, pond 2500 metrów powierzchni wystawienniczej i 1500 zwiedzających – oto bilans wystawy edycji 2019. Aż 92% wystawców zadeklarowało chęć udziału edycji NECROEXPO, która została zaplanowana na czerwiec w 2021 roku.

LOTOS-AIR BP sponsorem Targów AVIATION EXPO

28.06.2019

Targi Kielce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów i odbiorców produktów oraz usług rynku lotniczego, rozszerzyły formułę dotychczasowych Targów Lotnictwa Lekkiego. Od 27 do 28 września 2019 odbędą się targi AVIATION EXPO. To wydarzenie skierowane do przedstawicieli lotniczej branży, a targi prezentować będą wyspecjalizowane technologie, produkty i usługi stosowane w szeroko pojętym lotnictwie. Sponsorem strategicznym wydarzenia została po raz pierwszy firma LOTOS-AIR BP

NECROEXPO 2019 - najważniejsze targi branży pogrzebowej w Europie Środkowo-Wschodniej

15.06.2019

16 lat przygotowywania wystaw w tej branży w Polsce udowodniło, że Targi Kielce są niekwestionowanym liderem w organizowaniu targów funeralnych w naszym kraju. Zobaczcie sami, co ciekawego można zobaczyć podczas tegorocznej edycji.

NECROEXPO 2019 – pokazy mody

14.06.2019

Już po raz drugi podczas targów pogrzebowych i cmentarnych w Targach Kielce miały miejsce prezentacje odzieży dla branży pogrzebowej, dedykowane pracownikom zakładów. Organizatorem pokazów jest firma Carmen.

Laureaci Medalu Per Artem ad Deum 2019

11.06.2019

Uroczyste wręczenie Medalu Per Artem Ad Deum, przyznawanego przez Papieską Radę ds. Kultury odbyło się w czasie XX Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Nagroda przyznawana jest za osiągnięcia, które w istotny sposób przyczyniają się do pogłębiania dialogu różnych kultur współczesnego świata, promując człowieka jako jednostkę. W tym roku nagrodzono Marcina Bornusa-Szczycińskiego, Tadeusza Borutę oraz Alexandra Kornoukhowa.

Gala jubileuszowej XX wystawy SACROEXPO 2019

11.06.2019

Uroczysta jubileuszowa gala wręczenia medali i wyróżnień targowych jubileuszowej XX Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, X Europejskiego Salonu Nowych Technologii dla Muzeów, Konserwacji Zabytków i Dziedzictwa Narodowego EXPOSITIO oraz wręczenia medali Papieskiej Rady ds. Kultury Per Artem Ad Deum odbyła się w Targach Kielce 10 czerwca 2019 r.