Filmy

Kielce Bike Expo 2018 - targi dla każdego rowerzysty

20.08.2018

Dziewczyny na rowery! Tragi Kielce Bike Expo

20.08.2018

Ekstremalna jazda ma rowerze to nie tylko sport dla mężczyzn. Przekonaj się jaki sprzęt czeka na odważne kobiety podczas targów Kielce Bike Expo.

MSPO 2018, czyli 26. Salon Obronny już od 4-7 września w Targach Kielce!

17.08.2018

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to jeden z trzech liderów wystaw obronnych w Europie, zaraz po Paryżu i Londynie. W roku ubiegłym odwiedziło go ponad 38 tysięcy specjalistów, wojskowych, delegacje zagraniczne. Salon Obronny gromadzi największe firmy światowej branży obronnej, prezentuje nowinki technologiczne i najnowocześniejszy sprzęt wojskowy. MSPO 2018 będzie trwać od 4 do 7 września, ale od 8-9 września towarzyszyć mu będą Dni Otwarte.

Marcin Szamborski, który obleciał świat śmigłowcem zaprasza na Targi Lotnictwa Lekkiego do Kielc

19.07.2018

Targi Lotnictwa Lekkiego w Targach Kielce odbędą się w dniach 13-14 października 2018 roku. Jednym z gości targów będzie Marcin Szamborski, pilot i instruktor śmigłowcowy, współwłaściciel Salt Aviation, członek Śmigłowcowej Kadry Narodowej. Pierwszy Polak, a 17 pilot w historii, który obleciał śmigłowcem świat dookoła. Tą wyjątkową podróż odbył Bellem 407, wraz ze swoim kompanem Maximem Sotnikovem. Podczas Targów Lotnictwa Lekkiego w Kielcach będzie można posłuchać o tej wyjątkowej przygodzie podniebnej.

E-zabawkowo merytorycznie podczas Kids’ Time 2018

13.07.2018

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME to nie tylko możliwość zaprezentowania swojej oferty przed potencjalnymi klientami, ale także platforma wiedzy i wymiany informacji. O tym, co ważne w prowadzeniu e-sklepu i jak osiągnąć sukces w e-commerce opowiadał Marcin Mielczarek z e-zabawkowo.pl

Konkurencja w sprzedaży zabawek online – okiem dystrybutora

13.07.2018

O doskonałej kondycji międzynarodowego rynku zabawek świadczy liczba ponad 420 wystawców, którzy wzięli udział w 9 edycji targów KIDS’ TIME. O rozwijającej się prężnie strefie e-commerce i pytaniach od czego zacząć planowanie otwarcia lub usprawnienia sklepu internetowego opowiadał Bartosz Ulman z Navo Orbico.

Raben o logistyce i nie tylko w trakcie Kids’ Time

13.07.2018

Podczas targów KIDS’ TIME 2018 odbyły się warsztaty i seminaria branżowe. Wśród 5000 gości, którzy odwiedzili targi, dużym zainteresowaniem cieszył się panel poświęcony logistyce w sklepie internetowym. Poprowadził go Sławomir Rajch z firmy Raben.

Media społecznościowe bez tajemnic – tylko podczas KIDS’ TIME

13.07.2018

O rosnącym znaczeniu mediów społecznościowych w sprzedaży produktów dla dzieci opowiadała gościom wystawy Agnieszka Rutkowska z Think Kong. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, to nie tylko miejsce spotkania branży, ale doskonała okazja do zapoznania się z nowinkami z zakresu marketingu.

Reyne Rice o światowych trendach w branży zabawkarskiej

13.07.2018

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME co roku przyciągają do Kielc najważniejszych przedstawicieli branży dziecięcej. Wśród nich znaleźli się, m.in. dziennikarze mediów branżowych z USA, Norwegii, Szwecji, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Tradycyjnie już, targi odwiedziła Reyne Rice, amerykańska analityczka i znawczyni rynku produktów dla najmłodszych.

Kapitan Jerzy Makula zaprasza na Targi Lotnictwa Lekkiego 2018

11.07.2018

Już 13-14 października 2018 w Targach Kielce odbędą się III Targi Lotnictwa Lekkiego, w których udział weźmie między innymi kapitan Jarzy Makula, wielokrotny mistrz świata w akrobacji szybowcowej, pilot Dremalinera, a obecnie prezes Aeroklubu Polskiego. Podczas targów w Kielcach będzie można zobaczyć samoloty ultralekkie, szybowce, wiatrakowce, paralotnie, motoparalotnie oraz drony. Będzie również wyjątkowa giełda pracy dla lotników, oraz wiele innych atrakcji. Targom Lotnictwa Lekkiego towarzyszy Paragiełd