Filmy

Premiera na Enexie - dla dobra środowiska

22.02.2018

Już 28 lutego w Targach Kielce rozpoczynają się XXI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki. Podczas wydarzenia premierę będzie miał najnowszy kocioł firmy DEFRO – spełniający normy ekologiczne: KLASY 5 oraz ECODESIGN.

Firma z historią zaprasza na Targi ENEX

22.02.2018

Na rozpoczynających się 28 lutego w Kielcach targach ENEX firma Jean Muller zaprezentuje rozłączniki bezpiecznikowe.

Energetyczne połączenie - ENEX i PGE

22.02.2018

Targi Enex zapraszają na stoisko firmy PGE Dystrybucja. Partner strategiczny targów zaprezentuje swoją najnowszą ofertę.

Błyskawiczne ładowanie od ABB

21.02.2018

Zawodnicy PGE Vive Kielce gośćmi Pasażu Energetycznego na targach ENEX

13.02.2018

Mistrzowie Polski zapraszają na XXI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektromechaniki, które odbędą się już 28 lutego w Targach Kielce.

Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza rozpoczęta

27.01.2018

Podczas Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w halach Targów Kielce po raz kolejny pojawiło się wiele wspaniałych i rzadkich ptaków. Zwiedzający mogą zobaczyć 4500 najpiękniejszych gołębi z najciekawszych ras oraz ponad 400 okazów drobiu ozdobnego. Odwiedzając kielecką wystawę można poznać wiele ciekawostek dotyczących poszczególnych ras. Maściuch polski, którego można zobaczyć jest rasą gołębia która powstała na początku XVII wieku.

Targi. Tak to się robi w Kielcach.

05.01.2018

Reportaż, który powstał z okazji 25-lecia Targów Kielce, wyemitowany między innymi na ogólnopolskiej antenie TVP3. Reportaż opowiada o historii powstania kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego.

Wesołych Świąt! Wigilia w Targach Kielce

21.12.2017

Jak co roku świętowaliśmy uroczyście spotkanie wigilijne. Nie zabrakło na nim bliskich naszych pracowników i gości, którzy stale współpracują z Targami Kielce. Tradycyjnie wystawiliśmy również jasełka Bożonarodzeniowe. Życzymy Wam, aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia przebiegały w spokoju i rodzinnej atmosferze, a wieczerza wigilijna była równie udana, jak ta w Targach Kielce. Wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2018 roku!

Meet in Poland. Spotkajmy się w Kielcach

18.12.2017

Kielce to idealne miejsce na spotkania biznesowe. Dlaczego? Spokój, piękna okolica i dobra komunikacja z największymi ośrodkami - to tylko niektóre z powodów. A najważniejszy - Targi Kielce. Zostaliśmy partnerem projektu Meet in Poland, który promuje Polskę jako kraj turystyki biznesowej. Wszystkie "za", aby spotkać się właśnie w Kielcach znajdziecie na filmie.

Festiwal "Przy Kominku". Artyści z całej Polski

12.12.2017

Ciągle rosnący poziom artystyczny i z roku na rok coraz więcej zgłoszonych wykonawców. Patrząc na te obrazki z VI Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" nie ma się do dziwić. Festiwal to owoc pięknej przyjaźni Targów Kielce i Domu Kultury Białogon. Już teraz zapraszamy na przyszły rok, wtedy festiwal będzie miał szczególną formę.