Filmy

Festiwal "Przy Kominku". Muzyką i słowem

11.12.2017

Co jest najwspanialszego w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku”? Wspaniała muzyka, cudowni goście i niepowtarzalna atmosfera. Zobaczcie, jak wyglądała 6. edycja festiwalu i co o niej mówią uczestnicy.

Święty Mikołaj odwiedził dzieci!

10.12.2017

Święty Mikołaj wraz z zastępem pomocników odwiedził dzieci podczas drugie dnia VI Ogólnopolskich Targów Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO. Najmłodsi najpierw obejrzeli spektakl: "Pomocnicy Świętego Mikołaja", a następnie brali udział w grach i zabawach. Każdy dostał mały upominek w postaci słodyczy. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Jedyne takie warsztaty na targach RĘKODZIEŁO!

10.12.2017

W sobotę 9 grudnia w Targach Kielce odbyły się jedyne w swoim rodzaju świąteczne warsztaty szycia na maszynie, rzeźbienia w drewnie oraz wykonywania tradycyjnych słowiańskich lalek-motanek, a wszystko to w ramach VI Ogólnopolskich Targów Rzemiosła Artystycznego Rękodzieło. Zobaczcie nagranie!

Uroczysta Gala podczas XXI konferencji KIKE

08.12.2017

Najlepsze pomysły rodzą się przy kawie, a najlepsze kontakty biznesowe? Na bankiecie. Taką okazją była uroczysta gala zorganizowana podczas XXI Konferencji Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Podczas gali uhonorowano laureatów Konkursu KIKE Innowator. Wręczone zostały również statuetki KIKE CONNECTOR. KIKE Innowator jest przyznawana najbardziej innowacyjnej firmie członkowskiej KIKE. W tym roku otrzymała ją Fundacja Nasza Wizja.

Festiwal Przy Kominku. Koncert integracyjny

08.12.2017

VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” to przede wszystkim dobra zabawa przy cudownych dźwiękach muzyki. Pierwszego dnia festiwalu przenieśliśmy się na chwilę do kieleckiej restauracji Plejada, gdzie odbył się koncert integracyjny.

Festiwal „Przy Kominku”. Dlatego warto być z nami

08.12.2017

Niesamowita atmosfera, nietuzinkowi artyści – tak wyglądał VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” zorganizowany w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Sprawdźcie, dlaczego warto wybrać się do nas w przyszłym roku.

Jubileusz 25-lecia Targów Kielce - Teatr Polski w Warszawie

27.11.2017

Fragmenty spektaklu „Alicja w Krainie Czarów” w wykonaniu Kieleckiego Teatru Tańca, gitarowy występ Piotra Resteckiego i chóru kameralnego „Fermata” – tacy kieleccy artyści uświetnili galę z okazji 25-lecia.

Czworonogi na start czyli wystawa psów rasowych w Targach Kielce

24.11.2017

Tegoroczna edycja XII Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych, która odbyła się 24 listopada w Targach Kielce, zgromadziła przeszło 8,5 tysiąca psich piękności z 20 ras. Czworonogi rywalizowały w trzech, organizowanych przez kielecki oddział Związku Kynologicznego w Polsce, Międzynarodowych Wystawach w randze CACIB (czyli Międzynarodowego Certyfikatu Wystawowego Championa Piękności). Ciekawym punktem wystawy, który zgromadził wielu oglądających, okazały się pokazy obiedience, czyli posłuszeństwa sportowego.

HORTI-TECH 2017 w Targach Kielce 21-22 listopada

21.11.2017

W Targach Kielce ruszył HORTI-TECH 2017 - III Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych, w których udział bierze blisko 100 firm i gama uznanych ekspertów branży, zgromadzonych podczas III Ekonomicznej Konferencji Sadowniczo-Warzywniczej. Ekspozycja obejmuje między innymi: ciągniki, opryskiwacze i inne maszyny uprawowe oraz narzędzia używane w produkcji sadowniczej i warzywniczej, ale też wszelkie niezbędne nawozy, biostymulatory, środki ochrony i wiele innych produktów przydatnych producentom owoców.

Busworld 2017: TRANSEXPO w Kortrijk

14.11.2017

Targi Kielce zawarły z Busworld umowę o wzajemnej współpracy. W efekcie w Kortrijk pojawiła się silna reprezentacja TRANSEXPO, która reklamowała polską imprezę. W zamian w Kielcach pojawi się ekipa z Belgii. Więcej autobusowych wiadomości na stronie http://infobus.pl/ Przypomnijmy, że autobusowe targi w Kielcach odbędą się w dniach 23-26. października 2018 roku - zgodnie z dwuletnim cyklem wystawy. Swoje rezerwacje potwierdziły m.in. takie firmy jak: Solaris, Volvo , Iveco, SOR i EvoBus.