Filmy

Z Syberii na Kielce Bike-Expo

25.08.2017

Valerjan Romanovski, uczestnik wyprawy do Ojmiakonu, która miała miejsce w lutym 2017 r. i zakończyła się pełnym powodzeniem. W czasie wyprawy kolarz ustanowił trzy nowe rekordy Guinnessa - w 12, 24 i 48 godzinnej nieprzerwanej jeździe na rowerze w warunkach ekstremalnej zimy. O swoich przeżyciach i doświadczeniach z wyprawy opowie podczas VIII Międzynarodowych Targów Rowerowych w Targach Kielce.

film promocyjny Klubu Modelarstwa Sportowego w Kielcach

08.08.2017

Targi Kielce - everything starts with a meeting

17.07.2017

Over 7 exhibitions, 700 congresses and conferences a year. Targi Kielce — ranked second among all among Central and Eastern Europe’s expo centres offers opportunities galore to present your business. Expos, trade-shows, jubilees, company exhibitions, artistic events, equipment tests, presentations of novelties, sporting events, concerts — these are just some of the ideas for events that can be staged in the exhibition halls or in the Congress Centre.

Dentopolis 2017 - Organizacja

14.07.2017

Dentopolis 2017

14.07.2017

AtoPsoriaDerm 2017 w Targach Kielce – targi i konferencja dla chorych na łuszczycę i AZS

03.07.2017

AtoPsoriaDerm to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjno-promocyjne zorganizowane w Targach Kielce 1 lipca 2017 roku. Dedykowane każdemu, kto świadomie dba o jakość swojej skóry, a także osobom borykającym się z różnymi problemami skórnymi, ze szczególnym uwzględnieniem osób z łuszczycą łuszczycowym zapaleniem stawów i atopowym zapaleniem skóry oraz ich rodzinom i bliskim. Ambasadorem wydarzenia został Michał Wiśniewski, który od 15 lat choruje na łuszczycę.

Grzegorz Halama stunterem? Dub It 2017

03.07.2017

Czyżby najbardziej rozpoznawalny hodowca kurczaków w Polsce odkrył w sobie kolejny talent? Wystarczył jeden dzień spędzony w Targach Kielce razem z najlepszymi stunterami w Polsce, by obudzić w sobie motocyklowego freak'a? - Naoglądałem się tych wszystkich ewolucji na motocyklach, cały dzień stuntu i przyśniło mi się, że mam motor i zacząłem trenować. W tym śnie zacząłem trenować, podobno wierzgałem strasznie. Obćwiczyłem to i stwierdziłem, że co... kask na głowę i próbujemy.

Motoryzacyjne show - DUB IT 2017

02.07.2017

Ponad 250 projektów tuningowych z całej Europy można oglądać w halach kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego. Oprócz ekspozycji, w czasie DUB IT Tuning Festiwal 2017 można dowiedzieć się jak profesjonalnie podrasować auto oraz sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. Po raz pierwszy, w programie wydarzenia znalazły się pokazy stuntu, polegające na wyczynach kaskaderskich na motocyklach.

Free Stunts Days – popisy motocyklowe w Targach Kielce (Dub It 2017)

30.06.2017

Już dziś rozpoczęły się tak zwane Free Stuns Days, gdzie trenują zarówno zawodnicy przed jutrzejszymi pucharowymi zmaganiami, jak i Stunt Riderzy, którzy chcą spróbować swoich sił poza zmaganiami konkursowymi. Free Stunts Days potrwa do niedzieli 2 lipca.

Michał Wiśniewski zaprasza na targi AtoPsoriaDerm w Targach Kielce 1 lipca 2017

19.06.2017

To pierwsze w Polsce bezpłatne wydarzenie dedykowane szczególnie osobom chorym na łuszczycę, atopowe zapalenie skóry oraz wszystkich tym, którzy chcą właściwie dbać o skórę i bezpiecznie się opalać. Targi powiązane są z konferencją, na której prelekcje wygłoszą znani eksperci dermatologii i nie tylko. AtoPsoriaDerm to również bezpłatne zabiegi, porady psychologa, zakupy kosmetyków