Filmy

Prezentacja firmy AJAN Polska 2019

22.03.2019

Dzień pierwszy rekordowego Agrotech 2019

15.03.2019

XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech są największe w swojej historii: na 66 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej aż 750 firm z 25 krajów zaprezentowało swoją ofertę. Wystawę zwiedzili, m.in. Minister Rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski oraz Wicepremier Beata Szydło.

Expom Krośniewice zaprasza na jubileuszowy AGROTECH 2019

13.03.2019

Trwają przygotowania do największej halowej wystawy techniki rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej – AGROTECH 2019. W tym roku targi świętują jubileusz 25-lecia. Od początku towarzyszy im firma Expom Krośniewice, która dziś ma w swej ofercie całą gamę rolniczych maszyn uprawowych, w tym agregaty, kultywatory, wały, włóki i spulchniacze. Najnowsze maszyny będzie można zobaczyć podczas targów w Kielcach, na stoisku w hali C – zapewnia szef firmy Leszek Weremczuk i zaprasza na AGROTECH

KH-Kipper na targach ROTRA 2019 w Targach Kielce

12.03.2019

XI Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego ROTRA, odbędą się w Targach Kielce od 14 do 16 maja 2019 roku. Wydarzenie wraz z innymi targami: AUTOSTRADA-POLSKA, TRAFFIC-EXPO, Salonem EUROPARKING oraz debiutującą Wystawą Sprzętu Do Utrzymania Dróg Muneq Expo stworzą „kieleckie święto drogownictwa”. Podczas targów nie mogło zabraknąć wiodącego w Polsce producenta zabudów-wywrotek na samochody ciężarowe – KH-KIPPER.

Rzucamy światło na dźwięk, Digital Stage Europe 2019 w Targach Kielce

07.03.2019

Międzynarodowe Targi Sprzętu Studyjnego, Estradowego, Nagłośnienia i Oświetlenia DIGITAL STAGE EUROPE Pro Audio and Light Event to premierowe wydarzenie z ciekawą formułą łączącą wystawę z bogatą ofertą szkoleń i warsztatów. W gronie wystawców znajdują się uznani na świecie producenci sprzętu studyjnego, nagłośnieniowego i oświetleniowego, ale także mniejsze firmy rentalowe, czy też oferujące usługi związane z obsługą eventów i koncertów. Targi potrwają od 7 do 9 marca w Centrum Kongresowym Targów Kielce

Wystawcy o targach EKOTECH 2019

05.03.2019

Posłuchaj opinii wystawców na temat targów EKOTECH 2019 i już dziś wyślij zgłoszenie na XXI Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami.

Walcząc o czyste powietrze – konferencja antysmogowa i kongres ANTYSMOG podczas targów Ekotech w Targach Kielce

01.03.2019

Pierwszy Kongres Ekologii Powietrza oraz konferencja Antysmog, które odbyły się 28 lutego podczas 20. edycji targów Ekotech w Targach Kielce zgromadziły wielu zainteresowanych działaniami na rzecz walki z zanieczyszczonym powietrzem. Aż 33 zgłoszenia wpłynęły do kapituły filmowego konkursu „Zaloguj czyste powietrze”, który swój finał miał podczas konferencji Antysmog – zwycięstwo przypadło klasie 5b z SP nr 12.

Zetor zaprasza na jubileuszowe targi Agrotech 2019 w Targach Kielce

28.02.2019

Czeska marka Zetor jest związana z targami Agrotech od wielu, wielu lat. Podczas 25. jubileuszowej edycji będzie można zobaczyć na ich stoisku wszystkie podstawowe modele z serii, ale również ciągnik Proxima, który tuż za kultowym już Majorem, jest najlepiej sprzedającą się maszyną ze stajni Zetora. Model ten posiada uniwersalną, mechaniczną skrzynię przekładniową; jest to jedyna skrzynia przekładniowa dysponująca biegami pełzającymi.

Zwycięzca konkursu "Zaloguj czyste powietrze" 2019

28.02.2019

Dowiedziawszy się od swojej Wychowawczyni o konkursie ZALOGUJ CZYSTE POWIETRZE, klasa Vb ze SP nr 12 w Kielcach postanowiła, że weźmie w nim udział. Uczniowie od dawna pragnęli pojechać na wycieczkę do Gdańska, a wygrana w konkursie bardzo pomogłaby im urzeczywistnić ich marzenie. Po długiej debacie klasa zadecydowała, iż realizatorkami a zarazem głównymi bohaterkami zostaną Athena, Gabrysia, Julia, Klaudia, Marysia i Nikola. Dziewczynki spotkały się w sobotnie popołudnie, aby nagrać konkursowy filmik.

Turniej bowlingowy podczas Kids’ Time 2019

28.02.2019

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME to jedno na najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej na świecie. Oprócz ponad 500 wystawców i branżowych konferencji, targi zapewniają sportowe emocje. Tradycyjnie już, wystawcy KIDS’ TIME wzięli udział w turnieju bowlingowym.