Filmy

Kapitan Jerzy Makula zaprasza na Targi Lotnictwa Lekkiego 2018

11.07.2018

Już 13-14 października 2018 w Targach Kielce odbędą się III Targi Lotnictwa Lekkiego, w których udział weźmie między innymi kapitan Jarzy Makula, wielokrotny mistrz świata w akrobacji szybowcowej, pilot Dremalinera, a obecnie prezes Aeroklubu Polskiego. Podczas targów w Kielcach będzie można zobaczyć samoloty ultralekkie, szybowce, wiatrakowce, paralotnie, motoparalotnie oraz drony. Będzie również wyjątkowa giełda pracy dla lotników, oraz wiele innych atrakcji. Targom Lotnictwa Lekkiego towarzyszy Paragiełd

7. edycja Festiwal Tuning Dub IT! w Targach Kielce

07.07.2018

Tysiące fanów motoryzacji z całej Polski już od samego rana pojawiło się w Targach Kielce, gdzie przez dwa najbliższe dni odbędzie się wielkie święto motoryzacji. Gwarantowane niepowtarzalne emocje, niesamowite modele samochodów, oszałamiająca prędkość i zapach palonej gumy. Zapraszamy dziś w sobotę 7 lipca na Dub IT! Festiwal w Targach Kielce do godziny 22, a jutro w niedzielę od 10.00 do 18.00.

Dubit 2018 - zaprasza Wojciech Chuchała

03.07.2018

Dubit 2018 - zaprasza Wojciech Chuchała Ekscytujące zawody driftingowe, piękne klasyki, kilkaset tuningowanych modeli aut z całego świata oraz najlepsze luksusowe maszyny – to tylko część z atrakcji , które czekają odwiedzających VII edycję DUB IT Tuning Festiwal oraz Classic&Youngtimer Show w Targach Kielce 7 i 8 lipca 2018 w Targach Kielce.

Fashion for Kids 2018 - opinie wystawców

29.06.2018

Podczas premierowej edycji targów mody dziecięcej Fashion for Kids, organizowanych w formule B2B było bardzo międzynarodowo! Udział w wydarzeniu wzięły firmy z kilku krajów Europy i Turcji. Obok polskich wystawców pojawiły się popularne marki, m.in. z Włoch, Hiszpanii, Danii, Francji czy Wielkiej Brytanii. Pierwsza edycja Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych odbyła się od 28 do 19 czerwca w kieleckim ośrodku wystawienniczo-targowym.

Pierwszy dzień Fashion for Kids z widowiskowymi pokazami mody

28.06.2018

Boboli, Geox, MINIMI, Shellbag, Minoti i Navo Orbico to ich kolekcje młodzi modele zaprezentowali w Targach Kielce podczas premierowych targów Kontraktacyjnych Tekstyliów i Odzieży Dziecięcej. Inspirujące stylizacje, najnowsze trendy zaprezentowane w stylowy sposób, mali modele i modelki przemierzający wybieg, uznane marki branży dziecięcej i widzowie przyglądający się uroczemu widowisku. Tak wyglądał pierwszy, z dwóch pokazów mody, podczas premierowej wystawy Fashion for Kids w Targach Kielce.

Global Drone Conference – 13.10.2018 r.

26.06.2018

„Global Drone Conference” to międzynarodowa konferencja, odbywająca się w ramach Targów Lotnictwa Lekkiego 13 października 2018 roku. Tematem przewodnim będą „Bezpieczne technologie i prawo dla dronów”. W konferencji pojawią się międzynarodowe sławy, a tematy poruszone podczas prelekcji zainteresują wiele osób, które na co dzień mają do czynienia z sektorem UAV (ang. unmanned aerial vehicle) czyli, bezzałogowych statków powietrznych.

Targi Game On 2018

25.06.2018

Targi dla wszystkich fanów gier i e-sportu! Targi Game On oraz Finały Polskiej Ligi Esportowej przyciągnęły tysiące fanów. Sprawdź, co działo się podczas pierwszego dnia wydarzenia.

Digital Stage Europe 2019 - nowe targi dla branży dźwiękowej w Polsce

22.06.2018

W kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego zadebiutuje nowa wystawa, dedykowana dla branży techniki scenicznej w Polsce. Pierwsza edycja targów Digital Stage Europe - The sound of the future, odbędzie się od 7 lutego do 9 marca 2019 w Targach Kielce. Wydarzenie powstało z myślą o społecznościach dźwiękowców i eventowców oraz dla wzmocnienia przemysłu dźwiękowego. Digital Stage Europe to połączenie bogatej oferty targowej z szeregiem konferencji i szkoleń.

WYPOWIEDZI WYSTAWCÓW IDEa 2018

22.06.2018

Debiut pierwszego wydarzenia w Polsce skupionego włącznie na branży BSP, tj. Bezzałogowych Statków Powietrznych już za nami. Tak International Drone Event - annual podsumowali wystawcy.

Zapotrzebowania na tworzywa rośnie - Plastpol 2018

15.06.2018

PLASTPOL utrzymuje pozycje najbardziej międzynarodowych targów w Polsce. Ponad 50 procent wystawców pochodzi spoza granic naszego kraju. Najświeższe wyniki Plastics Europe za rok 2017 mówiące, że najwięcej inwestorów zagranicznych w sektorze przetwórstwa tworzyw jest z Niemiec, Austrii i Włoch, pokrywają się z wynikami Plastpolu – to firmy z tych krajów tworzyły najliczniejszą grupę wystawców.