Filmy

Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza rozpoczęta

27.01.2018

Podczas Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w halach Targów Kielce po raz kolejny pojawiło się wiele wspaniałych i rzadkich ptaków. Zwiedzający mogą zobaczyć 4500 najpiękniejszych gołębi z najciekawszych ras oraz ponad 400 okazów drobiu ozdobnego. Odwiedzając kielecką wystawę można poznać wiele ciekawostek dotyczących poszczególnych ras. Maściuch polski, którego można zobaczyć jest rasą gołębia która powstała na początku XVII wieku.

Targi. Tak to się robi w Kielcach.

05.01.2018

Reportaż, który powstał z okazji 25-lecia Targów Kielce, wyemitowany między innymi na ogólnopolskiej antenie TVP3. Reportaż opowiada o historii powstania kieleckiego ośrodka wystawienniczo-kongresowego.

Wesołych Świąt! Wigilia w Targach Kielce

21.12.2017

Jak co roku świętowaliśmy uroczyście spotkanie wigilijne. Nie zabrakło na nim bliskich naszych pracowników i gości, którzy stale współpracują z Targami Kielce. Tradycyjnie wystawiliśmy również jasełka Bożonarodzeniowe. Życzymy Wam, aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia przebiegały w spokoju i rodzinnej atmosferze, a wieczerza wigilijna była równie udana, jak ta w Targach Kielce. Wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2018 roku!

Meet in Poland. Spotkajmy się w Kielcach

18.12.2017

Kielce to idealne miejsce na spotkania biznesowe. Dlaczego? Spokój, piękna okolica i dobra komunikacja z największymi ośrodkami - to tylko niektóre z powodów. A najważniejszy - Targi Kielce. Zostaliśmy partnerem projektu Meet in Poland, który promuje Polskę jako kraj turystyki biznesowej. Wszystkie "za", aby spotkać się właśnie w Kielcach znajdziecie na filmie.

Festiwal "Przy Kominku". Artyści z całej Polski

12.12.2017

Ciągle rosnący poziom artystyczny i z roku na rok coraz więcej zgłoszonych wykonawców. Patrząc na te obrazki z VI Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku" nie ma się do dziwić. Festiwal to owoc pięknej przyjaźni Targów Kielce i Domu Kultury Białogon. Już teraz zapraszamy na przyszły rok, wtedy festiwal będzie miał szczególną formę.

Festiwal "Przy Kominku". Muzyką i słowem

11.12.2017

Co jest najwspanialszego w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku”? Wspaniała muzyka, cudowni goście i niepowtarzalna atmosfera. Zobaczcie, jak wyglądała 6. edycja festiwalu i co o niej mówią uczestnicy.

Święty Mikołaj odwiedził dzieci!

10.12.2017

Święty Mikołaj wraz z zastępem pomocników odwiedził dzieci podczas drugie dnia VI Ogólnopolskich Targów Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO. Najmłodsi najpierw obejrzeli spektakl: "Pomocnicy Świętego Mikołaja", a następnie brali udział w grach i zabawach. Każdy dostał mały upominek w postaci słodyczy. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

Jedyne takie warsztaty na targach RĘKODZIEŁO!

10.12.2017

W sobotę 9 grudnia w Targach Kielce odbyły się jedyne w swoim rodzaju świąteczne warsztaty szycia na maszynie, rzeźbienia w drewnie oraz wykonywania tradycyjnych słowiańskich lalek-motanek, a wszystko to w ramach VI Ogólnopolskich Targów Rzemiosła Artystycznego Rękodzieło. Zobaczcie nagranie!

Uroczysta Gala podczas XXI konferencji KIKE

08.12.2017

Najlepsze pomysły rodzą się przy kawie, a najlepsze kontakty biznesowe? Na bankiecie. Taką okazją była uroczysta gala zorganizowana podczas XXI Konferencji Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Podczas gali uhonorowano laureatów Konkursu KIKE Innowator. Wręczone zostały również statuetki KIKE CONNECTOR. KIKE Innowator jest przyznawana najbardziej innowacyjnej firmie członkowskiej KIKE. W tym roku otrzymała ją Fundacja Nasza Wizja.

Festiwal Przy Kominku. Koncert integracyjny

08.12.2017

VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku” to przede wszystkim dobra zabawa przy cudownych dźwiękach muzyki. Pierwszego dnia festiwalu przenieśliśmy się na chwilę do kieleckiej restauracji Plejada, gdzie odbył się koncert integracyjny.