Obróbka Cieplna Metali HEAT TREATMENT

heat treatment - 1 kantal Nowe wydarzenie w kalendarzu Targów Kielce - Obróbka Cieplna Metali

W 2018 roku w kalendarzu Targów Kielce zadebiutują targi Obróbki Cieplnej Metali (HEAT TREATMENT) dedykowane szerokiej grupie firm związanych z branżą obróbki cieplnej i urządzeń grzejnych. Nowe wydarzenie odbędzie się w terminie targów METAL, w dniach 25-27 września 2018.

- Potrzebę stworzenia nowych targów dla firm z branży obróbki cieplnej metali już od dawna sygnalizowali wystawcy targów METAL – mówi Piotr Pawelec, Dyrektor Projektu. – Targi Kielce od ponad 20 lat wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, starając się zaspokajać ich potrzeby, dlatego wspólnie z wystawcami zadecydowaliśmy  o dołączeniu tego wydarzenia do targów tworzących cykl imprez: Przemysłowa Jesień w Targach Kielce, a skupionych wokół najsilniejszej imprezy jaką jest METAL.

 

heat treatment 2018 - zapraszają na targi

heat treatment - 2 termetal Dlaczego warto wziąć udział w targach obróbki cieplnej?

Firmy z branży obróbki cieplnej w ostatnich latach coraz liczniej prezentowały się na targach METAL, co miało również swoje odzwierciedlenie w coraz większej grupie zwiedzających z tego sektora gospodarki. Wzrost zarówno liczby wystawców jak i zwiedzających świadczy o bardzo dużym potencjale tej branży.

Sytuacja i prognozy dla branży heat treatment

Zwiększone zainteresowanie firm, które dostarczają piece i inne urządzenia do obróbki cieplnej oraz oferują usługi polskim przedsiębiorcom, wynika z dobrej koniunktury i sytuacji gospodarczej w Polsce. Sprzyjający klimat dla inwestycji jest zachętą do zakupów nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz technologii. Polskie firmy ciągle unowocześniają swój park technologiczny podnosząc jakość produktów i usług do najwyższych światowych poziomów. Tym samym zwiększają szanse polskiego przemysłu i jego konkurencyjność na arenie międzynarodowej. Organizowanie osobnej tematycznie imprezy jest zatem całkowicie uzasadnione.

Zwiedzający to przedstawiciele kadry menadżerskiej i zarządzającej firm branży heat treatment, a także inżynierowie i konstruktorzy, technolodzy i serwisanci oraz osoby z działów kontroli jakości, a także handlowcy.

 

Pierwsza edycja nowej wystawy towarzyszy jeszcze jednemu wydarzeniu, które dla polskiej branży odlewniczej i dla Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL jest niezwykle ważne. Mowa tu o 73. Światowym Kongresie Odlewnictwa, który w 2018 roku odbędzie się w Polsce, a jego uczestnicy 26 września przyjadą do Targów Kielce i zwiedzą ekspozycje targowe. To doskonała okazja do debiutu z nową imprezą targową i gwarancja wielu zwiedzających nie tylko z Polski, ale i z całego świata. 

heat treatment - 3 motul Targi Obróbki Cieplnej (HEAT TREATMENT) organizowane w Targach Kielce to unikatowe wydarzenie w tej części Europy, dające możliwość wejścia firmom zagranicznym z nowymi produktami na dynamicznie rozwijający się rynek polski i umocnienia pozycji tych, które już od lat tu działają.

Najwyższy standard usług targowych

Warto przypomnieć, że Targi Kielce, ośrodek kongresowo-wystawienniczy z ponad 25-letnim doświadczeniem, tworzy doskonałą platformę pozyskania dla wystawców jak największej liczby dedykowanych zwiedzających, a w konsekwencji przyszłych klientów, związanych z wiodącym tematem, jakim jest obróbka cieplna metali. Wykorzystując najnowsze technologie i rozwiązania marketingowe oraz najnowocześniejsze trendy organizacyjne kielecki ośrodek  wdraża i oferuje najnowsze rozwiązania techniczne, zapewniając najwyższe standardy usług w rozsądnej cenie. Targi Kielce stale poszerzają zakres usług, tak aby oferta wystawiennicza była coraz bardziej kompleksowa.

Myślisz o przyszłości swojej firmy – w Kielcach warto być!

 

obróbka cieplna Zakres branżowy targów HEAT TREATMENT

  1. Piece i urządzenia do obróbki cieplnej
  2. Piece i urządzenia do obróbki cieplno-chemicznej
  3. Piece do topienia i przetrzymywania stopów, urządzenia do modyfikacji stopów
  4. Procesy i technologie do obróbki cieplnej
  5. Wyposażenie i sprzęt
  6. Komponenty i materiały eksploatacyjne
  7. Urządzenia kontrolno-pomiarowe, czujniki
  8. Bezpieczeństwo i higiena pracy, odzież i sprzęt
  9. Doradztwo i serwis
  10. Organizacje, instytuty, stowarzyszenia, jednostki badawczo-rozwojowe, wydawnictwa branżowe