ifre - wstęp wolny - zapraszamy

ifre 2018 - pojazdy strażackie Targi IFRE-EXPO po raz trzeci w Targach Kielce 

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO w 2019 roku znów przechodzą w cykl dwuletni. Kolejny raz ulubiona wystawa strażaków odbędzie się w Targach Kielce w 2021 roku.

Poprzednie edycje targów branży pożarniczej potwierdziły, że Targi Kielce to najlepsze miejsce dla producentów urządzeń,pojazdów specjalnych, sprzętu oraz technologii zarówno dla jednostek straży pożarnej, jak i ratownictwa medycznego.

Kielecki ośrodek wystawienniczy chętnie odwiedzili strażacy.

Więcej

Patronat honorowy:

minister spraw wewnetrznych i administracji    
kg straży pożarnej związek ochotniczych straży pożarnych Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Patronat medialny:

przegląd pożarniczy strażak  

strażackie pojazdy osp samochody ratownicze
strażacy przeciw białaczce InfoSecurity czerwone samochody
industry stock    

Aktualności

Honorowy patronat Państwowej Straży Pożarnej nad IFRE-EXPO 2019

Honorowy patronat Państwowej Straży Pożarnej nad IFRE-EXPO 2019

16.04.2019

III Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych odbędą się już od 6 do 8 czerwca w Targach Kielce.

IFRE-EXPO z patronatem ZOSP

IFRE-EXPO z patronatem ZOSP

03.04.2019

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej po raz kolejny objął honorowym patronatem Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO.

Najwięksi potwierdzili udział w IFRE-EXPO 2019

Najwięksi potwierdzili udział w IFRE-EXPO 2019

25.01.2019

Liderzy branży pożarniczej już zarejestrowali swój udział w tegorocznych III Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO. Trwa proces rejestracji Wystawców. Do końca stycznia obowiązują ceny promocyjne na wynajem powierzchni wystawienniczej.

POKAZY PSÓW RATOWNICZYCH W TARGACH KIELCE

POKAZY PSÓW RATOWNICZYCH W TARGACH KIELCE

09.06.2018

O tym, jak wygląda praca psów ratowniczych mogli przekonać się wszyscy ci, którzy wzięli udział w ostatnim dniu targów pożarniczych IFRE w Targach Kielce.

Zdrowie w pracy czyli KIELCE WORK SAFETY-EXPO

Zdrowie w pracy czyli KIELCE WORK SAFETY-EXPO

08.06.2018

Jak wygląda rozpoznawanie chorób zawodowych, a także jakie zagrożenia wynikają z palenia tytoniu w miejscu pracy - tego wszystkiego można było dowiedzieć się podczas Kielce Work Safety-Expo w trackie specjalnego seminarium.


W zakresie branżowym targów ochrony przeciwpożarowej i techniki przeciwpożarowej IFRE znajdują się m.in.: pojazdy pożarnicze - gaśnicze i specjalne; środki gaśnicze i neutralizujące; wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych; sprzęt strażacki; wyposażenie sanitarne oraz lekarstwa pierwszej pomocy; wyposażenie dla remiz strażackich i warsztatów; analiza i rozpoznawanie zagrożeń; badania przyczyn pożarów; ratownictwo specjalistyczne; ratownictwo chemiczne i ekologiczne; ratownictwo medyczne i ratownictwo górskie; ratownictwo wodne; ratownictwo techniczne; kolejowe ratownictwo techniczne; drogowe ratownictwo techniczne; górnicze ratownictwo techniczne; wysokościowe ratownictwo techniczne; techniczne systemy zabezpieczeń; konstrukcyjna ochrona przeciwpożarowa; ochrona przeciwpowodziowa; sygnalizacja pożaru; ręczne ostrzegacze pożarowe (ROP). 


Reklama

3M
Łaziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów
Supon Białystok

Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner