II Salon Robotyki Przemysłowej

stom-robotics II Salon Robotyki Przemysłowej

Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem

Zeszłoroczny debiut  Salonu Robotyki Przemysłowej STOM-ROBOTICS okazał się ogromnym sukcesem. Tegoroczna edycja, która odbyła się w dniach od 26 do 28 marca również wypadła znakomicie.

Na STOM-ROBOTICS 14 tysięcy zwiedzających mogło zapoznać się z działaniem robotów przemysłowych. Partnerem tego wydarzenia była firma YASKAWA. Jest to jeden z największych na świecie producentów robotów przemysłowychfalowników, serwonapędów oraz kontrolerów ruchu. Po raz pierwszy w Kielcach swoją ofertę przedstawiła KUKA - jeden z największych producentów Robotów. Polskiego robota zaprezentowała natomiast firma EASY ROBOTS.

W skład „Przemysłowej Wiosny” obok Targów STOM-ROBOTICS wchodzą także:  STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPOSURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D oraz Targi TEiA. Zapraszamy do Targów Kielce od 26 do 28 marca 2019 r.