Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Weź udział w STREFIE PROJEKTANTÓW i znajdź wymarzoną pracę – Fashion for Kids już w czerwcu

Jeżeli jesteś projektantem, szukasz pracy i marzysz o tym aby zostać częścią ciekawego zespołu projektowego. Koniecznie przyjedź do Targów Kielce od 26 do 27 czerwca 2019 na Fashion for Kids. Uczestnictwo w wydarzeniu jest BEZPŁATNE. 

Aby dziś odnieść sukces jako projektant mody i designer nie wystarczy być zdolnym, mieć wyczucie mody i znać najnowsze trendy. Należy także zadbać o swój PR i Marketing – taką okazję dają branżowe targi Fashion for Kids 2019.

II edycja Targów Kontraktacyjnych Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych Fashion for Kids to jedyne w Polsce wydarzenie B2B dedykowane szeroko pojętej branży tekstyliów dziecięcych. Organizatorzy do udziału w FfK zaprosili: właścicieli sklepów z odzieżą dziecięcą, hurtowników, projektantów, designerów, przedstawicieli salonów sprzedaży i mediów branżowych. FfK to okazja do przyjrzenia się premierowym kolekcjom, najnowszym trendom i nawiązaniu kontaktów biznesowych.

Podczas FfK 2019 odbędą się, m.in. profesjonalne pokazy mody z prezentacją kolekcji znanych marek szyjących dla dzieci. Organizatorzy targów zaplanowali ciekawe warsztaty i konferencje, a udział w Fashion for Kids potwierdzili uznani producenci odzieży dziecięcej z kraju i zagranicy.

 

MOŻLIWOŚCI JAKIE DA CI UDZIAŁ W FASHION FOR KIDS:

  • wymiana cennych kontaktów, doświadczeń i inspiracji
  • możliwość poznania najlepszych polskich i europejskich producentów odzieży
  • perspektywa znalezienia pracy w charakterze projektanta w wiodących firmach odzieżowych
  • zaprezentowanie swojego portfolio i kolekcji – organizatorzy wydarzenia zapewniają przestrzeń gdzie swobodnie będziesz mógł zaprezentować swoje prace

Aby wziąć udział należy WYPEŁNIĆ FORMULARZ dostępny na stronie Fashion for Kids, w zakładce po lewej stronie „Rejestracja Projektantów” lub wysłać wiadomość e-mail pod adres wlodarski.piotr@targikielce.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: "FFK - STREFA PROJEKTANTÓW 2019", natomiast w treści wiadomości: imię i nazwisko, nazwę ukończonej bądź aktualnej uczelni/szkoły/aktualnego miejsca pracy oraz numer telefonu.

 

*ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ DO 10 CZERWCA 2019 ROKU

Wydarzenie skierowane jest tylko do osób z branży tekstylnej i dziecięcej, powyżej 18 roku życia.

Więcej o targach Fashion for Kids przeczytacie TUTAJ.