Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

TARGI KIELCE OFERUJĄ PAŃSTWU POMOC
W REZERWACJI NOCLEGU PODCZAS POBYTU NA TARGACH
TEL. 41 365 12 37, 41 365 12 82

Zamówienie należy przesłać na nr faxu 41 365 12 03


W przypadku, jeśli hotel, z którym podpisaliśmy umowę o współpracy, zastosuje inne ceny dla klientów Targów zakwaterowanych za pośrednictwem TK, zwracamy różnicę między ceną zapłaconą a ustaloną z hotelem w obowiązującej umowie z TK, po uprzednim udostępnieniu faktury. 

Hotele trzygwiazdkowe (***)

 

 hotele_dudek HOTEL DUDEK
Ocena wg gości targowych: 5

Nowy hotel usytuowany 15 km od Targów Kielce w miejscowości Mniów przy drodze krajowej nr 74. Obiekt posiada doskonały dojazd zarówno od strony Kielc, jak i Łodzi. W hotelu znajduje się 18 komfortowo wyposażonych pokoi o kameralnej atmosferze i ciepłej kolorystyce. Pokoje o wysokim standardzie wyposażone są w łazienkę, telewizor, lodówkę, sejf, w każdym pokoju jest dostęp do Internetu Wi-Fi. W hotelu znajduje się również restauracja dla 200 osób serwująca wyśmienite dania kuchni polskiej.
 hotele_zlota_roza HOTEL POD ZŁOTĄ RÓŻĄ
Ocena wg gości targowych: 5

Nieduży stylowy hotel usytuowany w centrum Kielc w odrestaurowanej kamienicy z początków XX w. Obsługa dobra, gastronomia bardzo dobra, standard pokoi bardzo dobry.

Do dyspozycji gości zaciszne patio idealne do organizacji imprez dla firm (do 70 osób).
 hotele_miedziana_gora
HOTEL STODÓŁKA
Ocena wg gości targowych: 5

Hotel usytuowany jest 5 km od Targów Kielce, vis a vis Toru Kielce. Atrakcyjna lokalizacja, komfortowe wyposażenie oraz najwyższy standard obsługi są gwarancją najlepszych warunków do wypoczynku i spotkań biznesowych. Gastronomia bardzo dobra, standard pokoi – bardzo dobry. Hotel oferuje 80 miejsc noclegowych w 27 eleganckich pokojach 2-osobowych z możliwością dostawki, z czego 9 to luksusowe apartamenty. Każdy z pokoi posiada łazienkę, telewizor, telefon, dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi.
 hotele_dal HOTEL DAL
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel DAL usytuowany jest w centrum miasta, nieopodal stacji PKP i dworca autobusowego. Lokalizacja hotelu zapewnia dogodny dojazd do Targów Kielce. Hotel dysponuje pokojami o wysokim standardzie z dostępem do Internetu. Do dyspozycji gości drink bar. Hotel posiada trzy sale konferencyjne oraz parking monitorowany.
 hotele_echo HOTEL ECHO
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel usytuowany w pięknej okolicy nad Zalewem Cedzyńskim przy trasie Kielce – Lublin w odległości około 15 od Targów Kielce. Bardzo dobra obsługa, bardzo dobra gastronomia, bardzo dobry standard pokoi. Hotel posiada siłownię, saunę, jacuzzi, gabinet odnowy biologicznej, zadaszony krąg ogniskowy.
Kameralny HOTEL KAMERALNY
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel o wysokim standardzie w pobliżu centrum Kielc. Do dyspozycji gości basen, sauna, jacuzzi. Na terenie hotelu zaciszne patio z możliwością organizacji imprezy grillowej. Bardzo dobry standard pokoi, bardzo dobra obsługa, bardzo dobra gastronomia.
 hotele_lesny_dworek HOTEL LEŚNY DWOREK w Cisowie
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel położony w malowniczej okolicy górskiej doliny Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajobrazowego w odległości ok. 20 km od Kielc, składający się z 2 bezpośrednio ze sobą sąsiadujących obiektów. Duży dworek, hotel z salą konferencyjną i bankietową dla 200 osób, 26 pokoi, z łazienkami i telewizją w cyfrowej jakości. Możliwość organizacji szkoleń, konferencji, bankietów oraz imprez plenerowych.
 hotele_olenka HOTEL OLEŃKA
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel przy trasie E7, około 45 km od Kielc. Do dyspozycji gości basen, sauna, jacuzzi. W każdym pokoju dostęp do internetu. Na terenie hotelu bacówka, w której można organizować imprezy dla firm. Atrakcją są także wojlery z egzotycznym ptactwem.

HOTEL RYTWIANY
Ocena wg gości targowych: 4,5

Hotel usytuowany 60 km od Kielc, w stronę Staszowa. Komfortowo wyposażone, klimatyzowane pokoje, w każdym dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości restauracja, sala koferencyjna, bankietowa oraz klubowa z bilardem.

HOTEL ŚWIĘTOKRZYSKI
Ocena wg gości targowych: 4,5


Hotel położony w Suchedniowie, blisko trasy E7 Warszawa-Kielce. Oferuje gościom pokoje o wysokim standardzie, wyposażone w mini barki, sejfy oraz dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości restauracja, sala bankietowa oraz sala konferencyjna. W pobliżu obiektu znajduje się zalew z możliwością uprawiania sportów wodnych, ścieżki rowerowe i konne, kilka wyciągów narciarskich.
 hotele_kongresowy
HOTEL KONGRESOWY
Ocena wg gości targowych: 4

Hotel położony 6 km od Targów Kielce, w pobliżu centrum miasta. Dogodna lokalizacja sprzyja efektywnemu wykorzystaniu pobytu w Kielcach na kontakty biznesowe, wypoczynkowe oraz krajoznawcze. W Hotelu znajdują się 42 pokoje wyposażone w łazienkę, telewizor, telefon, minibar i Internet Wi-Fi. Do dyspozycji gości są dwie restauracje, Sky Bar, Drink Bar, sale konferencyjne oraz bezpłatny parking. Pobytowi w Hotelu Kongresowym towarzyszy atmosfera komfortu, bezpieczeństwa i najwyższej jakości świadczonych usług.
 hotele_gromada_buskozdr HOTEL GROMADA BUSKO-ZDRÓJ
Ocena wg gości targowych: 4
Hotel zlokalizowany jest w częsci uzdrowiskowej miasta obok Parku Zdrojowego. Posiada 50 komfortowych pokoi w tym:23 pokoje 1-osobowe, 24 pokoje 2-osobowe oraz 3 apartamenty.Na terenie hotelu jest całodoba recepcja, restauracja, klimatyzowana sala konferencyjna, wypożyczalnia rowerów,kijków Nordic Walkingu, Wi-Fi, bezpłatny parking. To idealne miejsce na: spotkanie biznesowe, szkolenie, konferencje i sympozja, imprezy integracyjne, bankiety, imprezy okolicznościowe, weekendowy pobyt rodzinny, spokojny relaks we dwoje.
 hotele_orlen MOTEL ORLEN
Ocena wg gości targowych: 4

Niewielki motel w odległości około 40 km od Kielc. W każdym pokoju dostęp do Internetu, bardzo dobrze wyposażone pokoje. Do dyspozycji gości restauracja, sala bankietowa. Parking strzeżony, monitorowany.
 hotele_paradiso HOTEL PARADISO
Ocena wg gości targowych: 4

Hotel o wysokim standardzie, położony w lesie w malowniczej, cichej okolicy, blisko trasy E7 Warszawa - Kielce, około 25 km od Targów Kielce. Dobra obsługa, bardzo dobry standard pokoi, gastronomia - bardzo dobra. W każdym pokoju dostęp do internetu, możliwość zorganizowania dużych imprez plenerowych.
 hotele_senator HOTEL SENATOR w Starachowicach
Ocena wg gości targowych: 4

Hotel usytuowany w odległości 45 km od Kielc. Bardzo dobry standard pokoi, dobra gastronomia, bardzo dobra obsługa. Do dyspozycji gości basen, siłownia, sauna, jacuzzi, ścianka wspinaczkowa, kort tenisowy, klub brydżowy.
 hotele_zameczek HOTEL ZAMECZEK w Książu Wielkim
Ocena wg gości targowych: 4

Niewielki hotel przy trasie Kielce - Kraków. Komfortowy obiekt o wysokim standardzie położony w odległości około 70 km od Kielc. Do dyspozycji gości siłownia, sauna, kawiarenka internetowa. Bardzo dobra obsługa, bardzo dobra gastronomia, bardzo dobry standard pokoi.
hotele_stary_mlyn

Stary Młyn Hotel
Ocena wg gości targowych: 4

Hotel usytuowany w Suchedniowie w zabytkowym XIX wiecznym młynie. Obiekt dysponuje stylowo urządzonymi, przestronnymi pokojami z darmowym dostępem do Internetu oraz Restauracją oferującą wyśmienitą kuchnię. To idealne miejsce na spotkania biznesowe, rodzinne oraz różnego typu imprezy okolicznościowe.

 Miodowy Młyn w Opatowie APARTAMENT

Hotel Miodowy Młyn***

Hotel o wysokim standardzie w odległości 60 km od Kielc przy trasie Kielce - Lublin DK74. Nowoczesne wnętrza, zaplecze konferencyjno - szkoleniowe, profesjonalna obsługa zapewnią zarówno wspaniały wypoczynek jak i udane spotkanie biznesowe. Lokalizacja umożliwia zwiedzanie miejscowych i okolicznych atrakcji turystycznych: Opatów, Sandomierz, Ruiny Zamku Krzyżtopór. 60 miejsc w 26 eleganckich pokojach (w tym 2 apartamenty), stylowa restauracja, zaplecze wellness (sauna, siłownia) w cenie noclegu.