Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Salon Sportów Ekstremalnych Fun & Extreme

 

Sporty ekstremalne jednym dają poczucie wolności, innym pozwalają walczyć z własnymi słabościami i lękami. Dla kolejnych to wyzwanie albo zabawa, która wiążę się z  dużą dawką adrenaliny. Uprawianie tych sportów, wymaga ponadprzeciętnych zdolności fizycznych i psychicznych oraz odwagi.


Aby ekstremalne wyczyny były bezpieczne należy i można się do nich odpowiednio przygotować.

Już dziś zapraszamy do udziału w Salonie Sportów Ekstremalnych Fun & Extreme, który odbędzie się w obiektach Targów Kielce 7-8 października.

Wystawa oprócz bogatej oferty specjalistycznego sprzętu obfitować będzie w wiele emocjonujących pokazów, szkoleń i konkursów.

 

Nasz cel:

  • Stworzenie targów, gdzie będziemy skupiać wszystkich pasjonatów sportów ekstremalnych.
  • Wystawcy będą mogli połączyć prezentację swoich ofert z dynamicznymi pokazami.
  • Interesujący program wydarzenia: możliwość lotów testowych, szkolenia, pokazy  i konferencje.

 

 Promocja wydarzenia:

Kampania informacyjna Targów Sportów Ekstremalnych Fun & Extreme, obejmie zarówno czasopisma branżowe jak i media społecznościowe.

Do kogo kierujemy Targi Sportów Ekstremalnych Fun & Extreme?

Targi, które zawitały do jesiennego  kalendarza kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego dedykowane są dla miłośników sportów ekstremalnych. Wydarzenie będzie idealnym miejscem do rozmów handlowych, wymiany doświadczeń, a także integracji branży.

Od dawna wiadomo, że Góry Świętokrzyskie to jeden z najbardziej urokliwych regionów Polski. Teraz, pod tym niebem tworzy się wydarzenie na którym nie wypada nie być.

 

Serdecznie zapraszamy!