Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

hort-technika HORTI-TECH2016: Wielu ekspertów i wiedza o sadownictwie i ogrodnictwie 

Sto firm branży sadowniczej i sto procent najświeższej wiedzy o przyszłych sezonach dla producentów owoców i warzyw. Tak można w skrócie podsumować Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH, które odbyły się 18-19 listopada w Targach Kielce.

Oprócz wystawców z Polski, w targach udział wzięły także firmy z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.  Pierwsze w Polsce tak kompleksowe wydarzenie wystawienniczo-edukacyjne, z dwiema ważnymi konferencjami: odmianową i sadowniczo-warzywnicza cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nowa formuła targów HORTI-TECH 2016, przygotowana przez współorganizatorów - Targi Kielce i firmę Leaf Media z myślą o konkretnych potrzebach branży, sprawiła, że do Kielc przyjechali sadownicy, ogrodnicy z wielu rejonów kraju. Zarówno wystawa jak i liczne spotkania z ekspertami i konferencje cieszyły się dużą popularnością.

- Te targi są dobrym powodem, by zastanowić się nad kondycją polskiego sektora ogrodniczo-warzywnego - oceniał Adam Jarubas, marszałek województwa świętokrzyskiego podczas otwarcia konferencji– Dziś już nie tyle ważne jest stworzenie grupy producenckiej, ale współpraca pomiędzy grupami i wspólne prezentowanie na rynkach zagranicznych.

Więcej

Organizatorzy:

targi kielce logo Leaf Media

Patronat honorowy:

ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi wspolne-logo-wojewoda-swietokrzyski wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta


Współpraca:

sejmik woj świętokrzyskiego cdr w brwinowie krir
stowarzyszenie rozwoju sadów karłowych związek sadowników instytut ogrodnictwa
stowarzyszenie polskich szkółkarzy krajowy związek grup producentów

 PNG logo

SIEW    

 

Patronat medialny:

czeresnia_logo haslo ogrodnicze Informator Sadowniczy
ogrodinfo Plantpress rosliny ozdobne
sad truskawka, malina, jagody warzywa

 


Aktualności

Innowacyjne maszyny  A.R  Chmielewski tylko  na Targach Horti-Tech 2017

Innowacyjne maszyny A.R Chmielewski tylko na Targach Horti-Tech 2017

17.11.2017

Wystawiane na tegorocznych Targach Horti-Tech 20 i 21 listopada w Targach Kielce modele ciągników DEUTZ-Fahr z serii 5DS, 5DV, 5DF i 5DF Ecoline, to maszyny najnowszej generacji, zdolne sprostać wymaganiom klientów

Sadownicze maszyny firmy Weremczuk podczas targów Horti-Tech 2017

Sadownicze maszyny firmy Weremczuk podczas targów Horti-Tech 2017

16.11.2017

Jakość, niezawodność i nowoczesne rozwiązania to główne wymogi, jakie stawiamy przed sprzętem rolniczym. Różnorodną ofertę tych wielofunkcyjnych maszyn niezbędnych do pielęgnacji i zbioru owoców będziemy mogli zobaczyć już 20-21 listopada w Targach Kielce.

Landini seria 2 na targach Horti-Tech 2017

Landini seria 2 na targach Horti-Tech 2017

15.11.2017

W tegorocznej edycji Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych w dniach 20-21 listopada w Targach Kielce Landini wystąpi zarówno z dobrze znanymi klientom, ale udoskonalonymi maszynami jak Landini Rex, jak również z nowościami.

FMR Lisicki dla producentów owoców na sezon 2018

FMR Lisicki dla producentów owoców na sezon 2018

14.11.2017

Opryskiwacz sadowniczy z prostą i ściętą kolumną, wysokiej klasy wymiatarka do gałęzi oraz kosiarka sadownicza to maszyny, które między innymi będzie można zobaczyć na stoisku firmy FMR Lisicki podczas Targów Horti-Tech 21 i 22 listopadaPartnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner