Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Targi Dom i Ogród Home&Garden w międzynarodowym stylu

Od 8 do 10 kwietnia w Targach Kielce odbędą się międzynarodowe targi kontraktacyjne. Targi skierowane do właścicieli hurtowni, właścicieli składów budowlanych, sklepów i dystrybutorów materiałów związanych z budownictwem, wystrojem i aranżacją wnętrza, ogrodu, etc.

Targi są organizowane we współpracy z partnerami z Chin. Celem wydarzenia jest stworzenie miejsca gdzie międzynarodowe firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją materiałów, produktów i akcesoriów dla domu i ogrodu miały szasnę na nawiązanie współpracy oraz wymianę doświadczeń.

Wśród wystawców pojawią się firmy związane z przemysłem meblarskim, dekoratorskim, ogrodnictwem. Zakres branżowy obejmuje akcesoria kuchenne, sprzęt ADG i RTV, szkło, porcelanę, tekstylia domowe, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, dodatki dekoracyjne, wykończenia podłóg, armaturę łazienkową, systemy grzewcze klimatyzację, wykończenia ścian i sufitów oraz dekoracje świąteczne i okolicznościowe.

Oprócz wystawy i prezentacji firm będzie można wziąć udział w konferencjach i warsztatach poświęconych tej gałęzi produkcji i usług.

Targi Home&Garden odbędą się równolegle do XXIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz XXIII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.


Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner