IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY

health&beauty Branża kosmetyczna spotka się w Kielcach – nowa odsłona Health&Beauty

Odświeżona formuła wydarzenia to nie tylko zmieniony znak graficzny oraz jego termin – dodatkowo oprócz targów B2C w Kielcach odbędzie się spotkanie branży kosmetycznej. IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody odbędą się od 30 listopada do 1 grudnia 2019 roku w kieleckim ośrodku targowym.  

Rynek kosmetyczny to niezwykle ciekawy i wielowątkowy temat: jest on wciąż nienasycony, a branża drogeryjna dynamicznie się rozwija i szybko zmienia. Dwudniowe targi Health & Beauty łączą model Business to Customer oraz Business to Business. Na gości wydarzenia czekać będą specjaliści zajmujący się m.in. pielęgnacją skóry i paznokci, nie zabraknie także profesjonalistów dbających o zdrowie.

Zmiana i odświeżenie formuły wydarzenia została podyktowana przez potrzeby rynku. Według magazynu Forbes polska gospodarka kosmetyczna jest warta prawie 17 mld złotych i wciąż rośnie – w ciągu pięciu kolejnych lat ma to być nawet 20 mld złotych. Pod względem wielkości rynków kosmetycznych Polska jest na szóstej pozycji na świecie, to budzi zainteresowanie i marzenia biznesowe.

 

Health & Beauty 2019


Obok nowoczesnych rozwiązań kosmetycznych, porad i badań specjalistów, Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody Health & Beauty to ciekawe prelekcje i motywujące spotkania. Podczas czwartej edycji wydarzenia odbędzie się szereg warsztatów, konferencji i szkoleń poświęconych, m.in. najnowszym trendom i zabiegom kosmetycznym. W tym roku zaplanowano, m.in. szkolenia z makijażu permanentnego i profesjonalnego czy stylizacji rzęs i paznokci. Health & Beauty to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy od specjalistów z zakresu treningu personalnego, medycyny estetycznej, dietetyki, farmaceutyki, podologii czy opieki senioralnej. 

targi zdrowia i urody health&beauty W zakresie branżowym kieleckich targów zdrowia i urody znalazły się, m.in. profilaktyka zdrowotna, oczyszczanie organizmu, medycyna naturalna i niekonwencjonalna, usługi kosmetyczne i odnowy biologicznej. Będzie mowa o trendach w stylizacji paznokci, preparatach i akcesoriach do manicure, pedicure i zdobienia. Spora część wydarzenia zostanie poświęcona fryzjerstwu i wizażowi. Firmy z kraju i zagranicy zaprezentują ofertę zdrowej żywności, kosmetyków naturalnych i różnorodnego sprzętu używanego w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych oraz służącego do rehabilitacji.

 

Wydarzanie towarzyszące

Tradycyjnie targom Health & Beauty towarzyszyć będą XI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE, VIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO oraz II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLE. Imprezy te na stałe wpisały się w kalendarz kielczan, jako jedne z ulubionych imprez w Targach Kielce.

Dodatkowo, w tym samym czasie, 1 grudnia 2019 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadebiutuje Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci. Spotkanie skierowane jest tylko do profesjonalistów z branży beauty, szukających inspiracji oraz chcących poszerzyć swoje kwalifikacje. Sympozjum Makijażu i Stylizacji Paznokci to cykl branżowych szkoleń z makijażu codziennego i wieczorowego, makijażu permanentnego oraz stylizacji paznokci.