Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

Targi Lotnictwa Lekkiego PARAGIEŁDA - wystawa miłośników podniebnych wojaży.

 

paragiełda - folder plParalotniarstwo jest  jednym z najpopularniejszych sportów lotniczych. To przygoda dla odważnych, których z roku na rok w Polsce przybywa. Wychodząc naprzeciw miłośnikom tej dyscypliny Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Gekon Glide Club zapraszają do udziału w kolejnej edcji PARAGIEŁDY. Już od 13 do 14 października w obiektach Targów Kielce odbywać się będzie wystawa, która oprócz bogatej oferty sprzętu specjalistycznego obfitować będzie w wiele emocjonujących pokazów, i konkursów.

Nasz cel:

  • Stworzenie targów w Polsce gdzie będziemy skupiać wszystkich pasjonatów paralotniarstwa.
  • Wystawcy będą mogli połączyć prezentację swoich ofert z dynamicznymi pokazami na terenie Targów Kielce.
  • Interesujący program wydarzenia: możliwość lotów testowych, szkolenia i konferencje, kursy  podczas targów skierowane do pilotów.

 

Promocja wydarzenia:

Kampania informacyjna Targów PARAGIEŁDA, obejmie zarówno czasopisma branżowe jak i media społecznościowe. Produkty, prezentowane na Targach promowane będą również w social media.

Do kogo kierujemy Targi PARAGIEŁDA?

Targi, które zawitały do jesiennego  kalendarza kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego dedykowane są dla pilotów, specjalistów, a także marzących o wyjątkowej przygodzie. Wydarzenie będzie idealnym miejscem do rozmów handlowych, wymiany doświadczeń, a także integracji branży paralotniarskiej z pasjonatami podniebnych ekspedycji.

Od dawna wiadomo, że Góry Świętokrzyskie to jeden z najbardziej urokliwych regionów Polski. Teraz, pod tym niebem tworzy się wydarzenie na którym nie wypada nie być.

Serdecznie zapraszamy!