Sponsor główny

hp integart - baner

Fundatorzy

atmat 3dgence F3D Filament igus ubot

Dni Druku 3D w pełnym wymiarze w Targach Kielce

Dni Druku 3D, wydarzenie które zaczęło swoją historię w kieleckim klubie studenckim „WSPAK” to dziś najważniejsze spotkanie branży w naszej części Europy. Dni Druku 3D towarzyszące do tej pory „Przemysłowej Wiośnie w Targach Kielce” stają się obecnie jednym z ważniejszych elementów tego cyklu wystaw. Organizatorem wydarzenia jest SIT Polska. 

spotkanie Mochoń-SIT Polska_m Dni Druku 3D podczas Przesyłowej Wiosny w Targach Kielce każdego roku potwierdzają swoją pozycję w branży, gdzie uznawane są za największą tego typu imprezę w Polsce. Z roku na rok gromadzi ona coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. Ekspozycja poprzedniej edycji zajęła cała jedną halę, a najnowocześniejsze rozwiązania prototypowania 3D obejrzało przez trzy dni niemal 12 tysięcy zwiedzających. W targach uczestniczą również przedstawiciele branży skanowania 3d oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wydarzenie zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg. Najbliższa edycja będzie na pewno wyjątkowa z uwagi na rozpoczynające się w Polsce kolejne programy finansowane z funduszy Unii Europejskiej. Wiele podmiotów związanych z przemysłem, edukacją i innymi branżami skierowanymi na wdrażanie nowych technologii, będzie poszukiwało możliwości wdrożenia nowych technologii.

Zapraszamy do Targów Kielce od 10 do 12 kwietnia 2018 roku.

Więcej informacji o Dniach Druku 3d oraz zgłoszenia dla wystawców: www.dnidruku3d.pl


Organizator:    

 

logo_sit_skrot_200px


Aktualności

Wystawcy DNI DRUKU 3D nagrodzeni

Wystawcy DNI DRUKU 3D nagrodzeni

27.03.2019

Podczas wieczoru w kręgielni organizatorzy DNI DRUKU 3 D docenili najlepsze produkty i najciekawsze stoiska targów.

O bionicznej trzustce i nie tylko - Seminarium Druku 3D już po raz jedenasty.

O bionicznej trzustce i nie tylko - Seminarium Druku 3D już po raz jedenasty.

26.03.2019

Razem z pierwszym dniem targów wystartowała kolejna edycja Seminarium Druku 3D, towarzysząca Dniom Druku 3D i targom STOM w Kielcach. Wstęp na prelekcje, które odbywają się od 26 do 28 marca jest wolny.

Polska premiera nowego skanera MICRON3D color 10Mpix podczas Dni Druku 2019

Polska premiera nowego skanera MICRON3D color 10Mpix podczas Dni Druku 2019

26.03.2019

Podczas tegorocznych Dni Druku firma SMARTTECH zaprezentuje premierowo swoje najnowsze rozwiązanie - MICRON3D color10Mpix. Urządzenie pozwala na zebranie pełnej geometrii obiektu, a ponadto pozyskuje informacje o kolorze każdego punktu pomiarowego.

PRZEMYSŁOWA WIOSNA  zawitała

PRZEMYSŁOWA WIOSNA zawitała

26.03.2019

Pracujące maszyny o łącznej masie 1 400 ton, 890 wystawców z 30 krajów, liczna reprezentacja firm z Turcji i Chin, spektakularne premiery i innowacyjne technologie – od wtorku 26 marca Targi Kielce zamienią się w najnowocześniejszą fabrykę w Polsce.


Główny Patron Medialny:

elektronika praktyczna

e-Patron Medialny:

elektroda

forum cnc


Patronat medialny

cd3d prind mechanik eletkronika praktyczna automatyka online
opakowania 3D CAD wiat druku 3d przegląd techniczny automatyka
tworzywa-org radio em wrota świętokrzyskie zrobotyzowany staleo

MM Magazyn Control Engineering Polska Radio Kielce    

Partnerzy medialni

banner
banner