Konkurs KIDS’ TIME STAR 2018

Komisja konkursowa w składzie:

Marek Jankowski - Branża Dziecięca - Przewodniczący
Magdalena Kordaszewska
- Zabawkowicz.pl
dr hab. inż. Beata Grynkiewicz-Bylina
- Instytut KOMAG
Maria Górecka
- Mamygadzety.pl
Michał Wiśniewski
- TÜV Rheinland Polska
Paweł Orepuk
- Osiem Gwiazdek Szczecin
Marcin Mielczarek
- e-zabawkowo 

pryznała następujące nominacje oraz nagrody:

 

Kategoria: Artykuły dziecięce

Nominacje:

SkipWish sp. z o.o. sp. k. z Warszawy
za Przenośny zestaw do mycia i suszenia butelek TRIP marki BOON

J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "MARKO" Spółka Jawna z Wodzisławia Śląskiego
za Detektor tętna płodu marki Miniland

Samiboo Sabina Pajdowska z Jaworza
za Kolekcję SUPERB – Śpiworek wielofunkcyjny z technicznej tkaniny ROSNĄCY Z DZIECKIEM 3 w 1

 

Nagroda Kids’ Time Star 2018 w kategorii Artykuły dziecięce:

J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "MARKO" Spółka Jawna
za Detektor tętna płodu marki Miniland

 

Kategoria: Foteliki

Nominacje:

J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "MARKO" Spółka Jawna z Wodzisławia Śląskiego
za fotelik iZi Flex FIX i-Size marki BeSafe

Dorel Polska Sp. z o.o.
za fotelik AxissFix Air marki Maxi-Cosi

Britax Römer Kindersicherheit GmbH z Leipheim
za DUALFIX i-SIZE marki Britax Römer

 

Nagroda Kids’ Time Star 2018 w kategorii Foteliki Samochodowe:

Britax Römer Kindersicherheit GmbH
za DUALFIX i-SIZE marki Britax Römer

 

Kategoria: Odzież i tekstylia

Nominacje:

Cool Mama Katarzyna Barabasz z Warszawy
za bambusową sukienkę ciążowa i do karmienia

Eco and More Sp. z o.o. z Warszawy
za Serię Śliniaków do karmienia i zabawy marki Close Parent

TEXPOL Sp. z o. o., Dłutów
za Colorful dreams – bamboo-line jaquard collection – kolekcja żakardowa bamboo-line

 

Nagroda Kids’ Time Star 2018 w kategorii Odzież i tekstylia:

Cool Mama Katarzyna Barabasz
za bambusową sukienkę ciążowa i do karmienia

 

Kategoria: Wózki

Nominacje:

PPH ARO KAROŃ Sp J z Częstochowy
za wózek Bebetto Bresso Premium Class 02

Bambini Marcin Brylski z Warszawy
za wózek spacerowy  Omnio

J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "MARKO" Spółka Jawna z Wodzisławia Śląskiego
za Wózek Bumprider Connect

 

Nagroda Kids’ Time Star 2018 w kategorii Wózki:

J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "MARKO" Spółka Jawna z Wodzisławia Śląskiego
za Wózek Bumprider Connect

 

Kategoria: Zabawki „0-3 Lata”

Nominacje:

KOLOROWE BALONIKI Sp. z o.o., Pruszków
za Wirujące Przyssawki Whirly Squigz marki Fat Brain Toy Co.

SkipWish sp. z o.o. sp. k. z Warszawy
za Zabawkę do raczkowania Explore & More marki Skip-Hop

Whisbear Sp. z o.o. z Warszawy
za E-zzy the Sloth

 

Nagroda Kids’ Time Star 2018 w kategorii Zabawki „0-3 Lata”:

Whisbear Sp. z o.o. z Warszawy
za E-zzy the Sloth

 

Kategoria: Zabawki „3+”

Nominacje:

Rebel Sp. z o.o. z gdańska
za grę towarzyską Cortex

ConQuest entertainment a.s. z Pragi
za Elektroniczny zestaw konstrukcyjny Boffin I 750

Limtech Emil Łojczuk z Wrocławia
za Drewniane Klocki Magnetyczne KOOGLO

 

Nagroda Kids’ Time Star 2018 w kategorii Zabawki „3+”:

ConQuest entertainment a.s.
za Elektroniczny zestaw konstrukcyjny Boffin I 750

 

Nagrody i wyróżninia za aranżację stoisk 

 

       za elegancję i nowatorski styl wystąpienia targowego dla:

  • LIONELO, Poznań (G-3)
  • MALTEX Sp. z o.o., Bydgoszcz (F-16)
  • TEGA BABY Sp. z o.o. Sp.k., Sanok (G-9)
  • TREFL SA, Sopot (B-25)
  • SKIPWISH Sp. z o.o. Sp.k., Warszawa (E-19)
  • SILVER CROSS, Warszawa (H-22)

 

MEDALE 2018

       za oryginalną, nowoczesną i  kompleksową prezentację firmy otrzymują:

  • MOLEO, Warszawa (B-36)
  • MINOTI, Manchester, Wielka Brytania (D-84)
  • LA MILLOU, Warszawa (D-15)
  • ANEX, Warszawa (G-21)
  • 4 BABY Sp. z o.o., Lublin (G-8)
  • DELTIM X-LANDER, Częstochowa (H-7)
  • iCANDY, Bedford, Wielka Brytania (H-17)
  • ROAN, Częstochowa (G-18)
  • BRITAX ROMER Kindersicherheit GmbH, Leipheim, Niemcy (H-11)