EXPO-SURFACE 2018 - Lista wystawców

 

Sortowanie: Nazwa Kraj Stoisko Dodaj do planera targowego Pokaż planer targowy
ABAR Techniki Malarskie, Zajączkowo Polska G-4 +
ABRAZIV Ltd., Kecskemét Węgry G-96 +
ACF, Lozanne Francja E-8 +
ACO-TEC Sp. J., Bielsko-Biała Polska G-6 +
ADAL Sp. z o.o., Adamówek Polska G-43 +
Agencja ANTICORR, Wrocław Polska G-78 +
Agencja Promocji Redux Sp. z o.o. Sp. K., Bielsko-Biała Polska G-79 +
AIRBLAST Poland, Miszewo Polska F-46 +
ALIT TECHNOLOGIES SRL, San Bonifacio Włochy G-18 +
ALMA-COLOR Sp. z o.o., Gniew Polska G-95 +
ALUFINISH Polska, Łódź Polska G-13 +
Antalis Poland, Warszawa Polska G-72 +
Anton Paar TriTec SA, Paseux - Firma reprezentowana Szwajcaria F-31 +
APEX Adam Pajączkowski, Warszawa Polska G-81 +
ARET Sp. z o.o., Tulce Polska G-8 +
ATMOS CHRÁST s.r.o, Chrást Czechy G-25 +
AUER Polska Sp. z o.o., Warszawa Polska G-44 +
AVALON Zakład Mechaniki Maszyn, Nowa Wieś Lęborska Polska G-39 +
AZ TECHNIKA, Tychy Polska G-25 +
BEMAKOR Sp. z o.o., Gdańsk Polska G-2 +
BIO-CIRCLE Surface Technology, Katowice Polska G-42 +
BRENNTAG Polska Sp. z o.o., Kędzierzyn-Koźle Polska G-83 +
BV Shotblasting Srl., Legnano Włochy G-1A +
Centrum Antykorozji RESIN S.J., Jurczyce Polska G-1 +
CERTECH Sp. z o.o., Wilamowice Polska G-24 +
CHEMETALL Polska Sp. z o.o., Warszawa Polska G-29 +
CIN, Maia Portugalia F-49 +
DiBO NV Belgia G-75 +
Distek - LTT Sp. z o.o., Warszawa Polska G-11 +
E. AABO Andersen A/S, Svendborg Dania G-35A +
ECO-LINE, Krosno Polska G-16 +
EKO-BHL Sp. z o.o., Warszawa Polska G-41 +
Elcometer Limited, Manchester Wielka Brytania E-8 +
EMPAS Marcin Trela, Warszawa Polska G-19 +
Filmetrics, San Diego - Firma reprezentowana Stany Zjednoczone F-31 +
Galdabini, Cardano al Campo - Firma reprezentowana Włochy F-31 +
GEMA Switzerland GmbH, St. Gallen Szwajcaria G-41 +
Georg Render GmbH, Bad Salzuflen Niemcy G-44 +
Grupa CSV Sp. z o.o., Szczecin Polska G-73 +
IDEAL Engineering A/S, Faaborg Dania G-35 +
Instytut Mechaniki Precyzyjnej, Warszawa Polska F-61 +
Instytut Nano Powłok i Kompozytów Sp. z o.o., Kluki Polska G-55 +
INVER Polska, Dębica Polska G-15 +
ITALTECNICA Sp. z o.o., Łódź Polska G-5A +
KAMICOR S.C., Lublin Polska G-77 +
KIESOW Polska, Zabrze Polska G-9 +
Lakiernictwo Przemysłowe, Wyd. Goldmann Press, Tczew Polska G-21 +
Leica Microsystems GmbH, Wetzlar - Firma reprezentowana Niemcy F-31 +
Louis Schierholz GmbH, Bremen Niemcy G-80 +
LTT Transfer Technologii Sp. z o.o., Warszawa Polska G-11 +
MANTION Polska Sp. z o.o., Warszawa Polska G-6a +
MARBAD Sp. z o.o., Warszawa Polska G-70 +
MASKLOGIK Sp. z o.o., Chrzanów Polska G-22 +
MATT, Jaktorów-Kolonia Polska G-37 +
MATURE Polska, Odolanów Polska G-12 +
MATUSEWICZ Budowa Maszyn S.A., Gryfów Śląski Polska G-84 +
MAVERICK Sp. z o.o., Poznań Polska G-33 +
MAZO Sp. z o.o., Rzeszów Polska G-3 +
Metallisation Limited, Dudley Wielka Brytania E-8 +
MHG Strahlanlagen GmbH, Düsseldorf Niemcy G-11 +
MIXTUM Sp. J., Zduńska Wola Polska G-76 +
MOGIELNICKI i Spółka, Parzniew Polska G-34 +
MULTIBOND, Łódź Polska G-45 +
NEW-TECH Przedsiębiorstwo, Dobrzykowice Polska G-5 +
Ochrona Przed Korozją, Sigma NOT Wydawnictwo, Gliwice Polska F-45 +
OFTEC GmbH Niemcy G-75 +
P.C. SYSTEMS Sp. z o.o., Piaseczno Polska G-31 +
Paul Auer GmbH, Mannheim Niemcy G-44 +
Plascoat Systems Limited, Farnham Wielka Brytania G-41 +
PolishStyl Agata Szkutnik, Warszawa Polska F-18A +
Polskie Stowarzyszenie Korozyjne, Gdańsk Polska F-62 +
POMPY I SYSTEMY Sp. z o.o., Warszawa Polska G-51 +
POMQUAD Łukasz Pomiankowski, Kielce Polska F-49 +
PRO-SYSTEM, Gliwice Polska G-28 +
PRO-WEST Sp. z o.o., Bydgoszcz Polska G-49 +
PROMUR Piotr Bieńkowski, Gliwice Polska G-75 +
Przegląd Mechaniczny, Sigma NOT Wydawnictwo, Gliwice Polska F-45 +
Przemysłowe Techniki Lakiernicze RESIN S.J., Jurczyce Polska G-1 +
RESURS A. Radziszewski, Warszawa Polska G-38 +
SAMES KREMLIN Sp. z o.o., Warszawa Polska G-8 +
SciTeeX Sp. z o.o., Warszawa Polska E-8 +
SERWIS-TECH, Września Polska G-7A +
Sigma NOT Wydawnictwo, Gliwice Polska F-45 +
SINCOR Przedsiębiorstwo Obsługi Technicznej, Gdańsk Polska G-2 +
SIZAL Paweł Sidor, Końskie Polska G-10 +
STREFA POKAZÓW | Pro-System innowacyjne systemy lakiernicze Polska G-23 +
SURFIN Polska, Bielsko-Biała Polska G-30 +
SZATKOWSKI S.C., Bydgoszcz Polska G-69 +
Technical Solutions, Warszawa Polska G-38 +
Technolutions, Łowicz Polska F-31 +
TEIJO Cleaning Machines Ltd., Nakkila Finlandia G-11 +
TERMETAL P. Glaner, Piła Polska G-26 +
TG Technika, Kaunas Litwa G-11 +
TK BATO Sp. z o.o., Pionki Polska G-36 +
TNP Sp. z o.o. S.K., Końskie Polska F-26 +
TORBO ENGINEERING KEIZERS GmbH Niemcy G-75 +
Tribotron AG, St.Gallen - Firma reprezentowana Szwajcaria F-31 +
ULTRON Z.U.E., Dywity Polska G-7 +
VIRGO Krystian Nawrot, Tokarnia Polska F-42 +
WAGNER-SERVICE P.U.T., Świętochłowice Polska G-14 +
WALTER KOMPRESSORTECHNIK Polska, Łódź Polska G-32 +
Walther Trowal GmbH & Co. KG, Haan Niemcy G-11 +
Water Energy Central Europe, Baniocha Polska G-18 +
WIWA Wilhelm Wagner GmbH & Co. KG Niemcy G-1 +