expo-surface Jeszcze większa frekwencja na targach ochrony antykorozyjnej

VIII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2017 okazały się ogromnym sukcesem.

Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechało blisko 100 firm z tego sektora, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z Turcji, Niemiec, Węgier, Włoch, Danii i Finlandii. Podczas trwającej od 28 do 30 marca „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”, której integralną częścią jest właśnie EXPO-SURFACE wystawy obejrzało ponad 12 000 zwiedzających.

Podczas wydarzenia można było nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale także wziąć udział w sympozjum zatytułowanym „Rozwój Technologii Nakładania Antykorozyjnych Powłok Cynkowych” którego współorganizatorem była firma REMIX S.A. W programie sympozjum znalazło się wiele ciekawych zagadnień, które poruszały ważne kwestie dotyczące sytuacji branży cynkowniczej na polskim oraz europejskim rynku. Liczne, międzynarodowe grono prelegentów, poszerzenie wiedzy uczestników spotkania, prezentacja badań naukowych, wymiana doświadczeń praktycznych oraz udzielenie odpowiedzi na istotne pytania – tak w skrócie można podsumować Międzynarodowe Sympozjum „Rozwoju Technologii Nakładania Antykorozyjnych Powłok Cynkowych” w Targach Kielce.

Tradycyjnie już  podczas EXPO-SURFACE wręczone zostały nagrody Targów Kielce dla najlepszych zaprezentowanych produktów.

Więcej

Aktualności

Pistolet hydrodynamiczy PROTEC GM 1 na Targach EXPO-SURFACE 2018

Pistolet hydrodynamiczy PROTEC GM 1 na Targach EXPO-SURFACE 2018

08.01.2018

Ciekawą propozycję z gamy wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi zaprezentuje podczas tegorocznych Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni firma WAGNER.

Przemysłowa Wiosna z nagrodami

Przemysłowa Wiosna z nagrodami

03.04.2017

Przemysłowa Wiosna to prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPOSURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D

Międzynarodowe Sympozjum Cynkownicze Remix S.A.

Międzynarodowe Sympozjum Cynkownicze Remix S.A.

30.03.2017

W Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego odbyło się sympozjum zatytułowane „Rozwój Technologii Nakładania Antykorozyjnych Powłok Cynkowych” którego współorganizatorem była firma REMIX S.A.

Przemysłowa Wiosna 2017 rozpoczęta

Przemysłowa Wiosna 2017 rozpoczęta

28.03.2017

Trzydniowe wydarzenie pod znakiem Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce, z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Od 28 do 30 marca w Targach Kielce, prezentuje się ponad 900 firm z 38 krajów świata, w 7 halach wystawienniczych


Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner