Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych

epsa I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i usług. Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą MŚP - księgowych, właścicieli biur rachunkowych czy dostawców, którzy świadomie podchodzą do kwestii rozwoju oraz innowacji w sektorze gospodarki, którego są częścią.

Listopadowe wydarzenie to doskonała okazja do pogłębiania partnerskich relacji i wspólnego spojrzenia na przyszłość sektora MŚP. Kongres Biur Rachunkowych to dwudniowe wydarzenie, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. Wystąpienia będą ukierunkowane na wskazanie miejsc, w których biura rachunkowe mogą budować wartość biznesową swoich firm. W trakcie Kongresu będzie mowa o zarządzaniu kosztami realizacji usług, o tym w jaki sposób sprzedawać i jak dobierać klientów aby zwiększać przychody. Wysoką jakość poszczególnych bloków potwierdza wybór prelegentów - ekspertów branży MŚP - z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

To, jak ważna w dzisiejszych czasach jest kooperacja w branży dostrzega EPSA, czyli jeden
z organizatorów Kongresu Biur Rachunkowych. EPSA stanowi swoisty integrator niezależnych podmiotów, które współdziałają w obszarze obsługi klientów SME w Polsce. Współpraca 10 biur, 25 partnerów i 250 pracowników pokazuje, że wzajemne podążanie ku wyznaczonym celom jest możliwe i przynosi niewątpliwe efekty.

Nie bez znaczenia jest także miejsce spotkania. Centrum Kongresowe Targi Kielce to jeden z dwóch liderów targowych w Polsce. Metraż oraz wnętrza Targów Kielce zapewnią przybyłym gościom swobodę i poczucie biznesowo-partnerskiego charakteru spotkania.


Organizatorzy:

epsa logo (bez hasła) Targi Kielce - logo

Sponsor główny:

sage

Sponsorzy:

microsoft polkomtel tax care

Partnerzy merytoryczni:

skwp pro progressio polska bezgotówkowa

Partnerzy:

kongres biur rachunkowych - partnerzy
kongres biur rachunkowych - partnerzy

Partnerzy wspierający:

ecdp fk partner mazars
positive sędłak taxxo
4-DECISION samsung  

Patronat honorowy:

ministerstwo przedsiębiorczości i technologii wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta


Wystawcy:

SaldeoSMART auratech vindicat
eskom serwisanci Frontin
saga brokers Marciniak Usługi Księgowe  
first byte
abi serwkom formsoft wizlink
etl taxxo surf4tax
podatkimeritum fpd 4-DECISION
infonetax nest planet pay
oddk ssang yong  

Główny patron medialny:

dziennik gazeta prawna    

Patronat medialny:

infor_pl oficyna fk biuro rachunkowe w praktyce
outsourcing and more Outsourcing Portal ksiegowosc org
rachunkowość rachunkowosc org Księgowi przyszłości
kariera w finansach    

Aktualności

Konkurs na najlepsze logo podczas OKBR

Konkurs na najlepsze logo podczas OKBR

12.11.2018

Organizatorzy Pierwszego Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych zapraszają na konkurs, którego celem jest wyróżnienie najciekawszych logotypów i zaprezentowanie podczas Gali Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych 22 listopada 2018 r.

AURA Technologies  na OKBR

AURA Technologies na OKBR

09.11.2018

Firma, która od 20 lat dostarcza polskim przedsiębiorcom innowacyjne rozwiązania informatyczne, usprawniające procesy zewnętrzne i wewnętrzne w organizacjach naszych klientów, jest kolejnym partnerem Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych.

Kongres Biur Rachunkowych z wybitnymi prelegentami

Kongres Biur Rachunkowych z wybitnymi prelegentami

07.11.2018

Targi Kielce będą gościć przedstawicieli biur rachunkowych podczas Ogólnopolskiego Kongresu Biur Rachunkowych. To pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane zarówno księgowym, jak i firmom z branży finansowej.

Kongres Biur Rachunkowych z wystąpieniem Microsoft

Kongres Biur Rachunkowych z wystąpieniem Microsoft

24.10.2018

Przedstawiciele jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży technologii informacyjnych wezmą udział w Kongresie Biur Rachunkowych, który rozpocznie się już 22 listopada w Targach Kielce.