Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych

epsa I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych to platforma wymiany wiedzy, doświadczeń i usług. Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą MŚP - księgowych, właścicieli biur rachunkowych czy dostawców, którzy świadomie podchodzą do kwestii rozwoju oraz innowacji w sektorze gospodarki, którego są częścią.

Listopadowe wydarzenie to doskonała okazja do pogłębiania partnerskich relacji i wspólnego spojrzenia na przyszłość sektora MŚP. Kongres Biur Rachunkowych to dwudniowe wydarzenie, w trakcie którego uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. Wystąpienia będą ukierunkowane na wskazanie miejsc, w których biura rachunkowe mogą budować wartość biznesową swoich firm. W trakcie Kongresu będzie mowa o zarządzaniu kosztami realizacji usług, o tym w jaki sposób sprzedawać i jak dobierać klientów aby zwiększać przychody. Wysoką jakość poszczególnych bloków potwierdza wybór prelegentów - ekspertów branży MŚP - z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

To, jak ważna w dzisiejszych czasach jest kooperacja w branży dostrzega EPSA, czyli jeden
z organizatorów Kongresu Biur Rachunkowych. EPSA stanowi swoisty integrator niezależnych podmiotów, które współdziałają w obszarze obsługi klientów SME w Polsce. Współpraca 10 biur, 25 partnerów i 250 pracowników pokazuje, że wzajemne podążanie ku wyznaczonym celom jest możliwe i przynosi niewątpliwe efekty.

Nie bez znaczenia jest także miejsce spotkania. Centrum Kongresowe Targi Kielce to jeden z dwóch liderów targowych w Polsce. Metraż oraz wnętrza Targów Kielce zapewnią przybyłym gościom swobodę i poczucie biznesowo-partnerskiego charakteru spotkania.


Organizatorzy:

epsa logo (bez hasła) Targi Kielce - logo

Sponsor główny:

sage

Partnerzy merytoryczni:

skwp pro progressio polska bezgotówkowa

Partnerzy:

kongres biur rachunkowych - partnerzy
kongres biur rachunkowych - partnerzy

Patronat honorowy:

ministerstwo przedsiębiorczości i technologii wspolne-logo-marszalek-wojewodztwa wspolne-logo-prezydent-miasta


Wystawcy:

SaldeoSMART auratech Wydawnictwo Legis
IPOS FPD spółka doradztwa podatkowego Mobevo
perta serwisanci Frontin
saga brokers infonetax  
Marciniak Usługi Księgowe
abi serwkom formsoft wizlink
first byte    

Patronat medialny:

infor_pl Księgowi przyszłości kariera w finansach
outsourcing and more Outsourcing Portal ksiegowosc org
rachunkowość rachunkowosc org biuro rachunkowe w praktyce
oficyna fk dziennik gazeta prawna