XII, XIII, XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych WYSTAWA PSÓW

wystawa psów Trzy Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w Targach Kielce

 

Psie piękności po raz kolejny opanują hale Targów Kielce od 24 do 26 listopada 2017 roku. Tym razem w kieleckim ośrodku wystawienniczym najpiękniejsi przedstawiciele ras będą rywalizować aż w trzech Międzynarodowych Wystawach w randze CACIB (Certificat d'Aptitude au Championnat International de Beauté, czyli Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności).

 

wystawa psów W każdym dniu zaplanowane jest sędziowanie wszystkich 10 grup. Podczas zeszłorocznego wydarzenia na ringach prezentowało się blisko 5600 psich piękności z 230 ras, ponad 10 tysięcy zwiedzających odwiedziło wystawę. Dla zwiedzający, którzy własne pieski pozostawią w domach szeroką ofertę przygotowali wystawcy Zoo Salonu towarzyszącemu wystawom. Na najmłodsi tradycyjnie będą czekały pokazy psów pasterskich, pracujących na ringu głównym z owcami i kaczkami. Wrażenie zrobią również psy policyjne. Jak co roku odbędzie się również konkurs „Sabat Łysa Góra Show” czyli wspólne przebieranie się właścicieli i ich pupili. Po raz kolejny odbędzie się także zbiórka na rzecz zwierząt bezdomnych w ramach akcji Targów Kielce „Podaj pomocną łapkę”.

Z pewnością tegoroczna edycja będzie obfitowała w jeszcze więcej atrakcji. Zapraszamy wszystkich właścicieli a także miłośników czworonogów do Targów Kielce od 24 do 26 listopada.